Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert mondott nekem ilyet a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert mondott nekem ilyet a volt szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Mar vege koztunk a szexnek, en fejeztem be. Meg beszelunk neha es beultunk tegnap egy kavera. Mar nem is tudom hogy jott fel de hogy mondta en eleg konzervativ voltam a szexben, erre mondtam h hat oke, bocs ha ez neked tul unalmas volt, ezek utan melyen a szemembe nezett es azt mondta dehogyis, sosem volt unalmas, nagyon jo volt, mindig elvezte.
2023. jan. 12. 07:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Mert ez az igazság

Mert újrakezdené


Kérdezd meg tőle!

2023. jan. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Na igen, nem tudom hogy ezt azert hozta fel mert meg szeretne maskor is vagy csak ugy egy artatlan megjegyzes volt tole...
2023. jan. 12. 07:59
 3/12 anonim ***** válasza:
75%
Te fiú vagy lány vagy?
2023. jan. 12. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Lany
2023. jan. 12. 08:01
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Több esélyes a dolog. Érdemes őt megkérdezi. De szerintem van esély arra, hogy újrakezdené a dolgot veled.
2023. jan. 12. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
72%
Hetek óta minden nap kérdezgetsz itt a volt szexpartneredről. Nagyon sivár életed lehet, nem unod még? Ha ennyire odavagy érte, miért nem szexelni már vele? Jó vicc, hogy te fejezted be, gondolom ő dobott.
2023. jan. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
66%
Na jó nem hetek óta, csak napok óta, kb.egy hete. De már akkor is gáz, vele beszéld meg, ne velünk, ha ennyire érdekel még téged.
2023. jan. 12. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Kíváncsivá tettél.. Mondjuk hogy a kérdésre is válaszoljak volt olyan alkalmi kapcsolatom ahol a vége felé én is azt éreztem hogy a lánnyal ellaposodott a szex és én vetettem véget a kapcsolatnak , viszont pár hét után hiányzott. Gyarló emberi tulajdonság hogy gyakran csak utólag értékeljük a dolgokat.
2023. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már, újra kellene az ingyenpunci...
2023. jan. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
81%

Kétszer kellett elolvasnom, mert más, ha fiú írja, és más, ha lány!

Szerintem;

Lehet, hogy konzervatív vagy/voltál. Mégsem ő szakított!!!

Neki biztos jó lenne, ha konzervatív módon, újra szexelhetne veled.

2023. jan. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!