Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a legrosszabb ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legrosszabb ami történhet ha elmegyek egy ilyen lakásos prostihoz?

Figyelt kérdés

Van egy roma származású hirdető RL-en és tiltja az oldaláról az értékeléseket… Ha szám alapján rákeresek az értékeléseire, ott látható hogy 5 van neki. 5/4 az full negatív, 1db értékelés meg pozitív (ez a legfrissebb). 00-24 elérhető, a Blaha környéken.


Valamiért, nem tudom hogy miért de van bennem egy kalandvágy, hogy jó lenne meglátogatni és megnézni milyen.


Mi lehet a legrosszabb ami történhet? Nem sajnálom annyira az átlagos árat ezért, az nálam még nem olyan nagy gond ha lenyúlja aztán nem csinál semmit.



2023. jan. 9. 17:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha ennyire sok róla a negatív és te mégis mennél hozzá szimplán balek vagy
2023. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
28%
fejbe lő egy pisztollyal
2023. jan. 9. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Akár el is kérheted a számlaszámát,ha ennyi pénzed van,hogy a utalj neki a semmire minden hónapban 50000 ft-ot.
2023. jan. 9. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

#1.


Nem tudom… Lehet. De ez amúgy nem sok negatív és nem feltétlenül megbízható felhasználók írták. Többnyire olyanok akiknek nincs más, vagy csak 1-2 értékelésük van, esetleg az értékelés megírása után be sem léptek.


Tudok olyan megbízható hirdetőről aki már 10+ éve ezzel foglalkozik és teljesen korrekt, de még így is kapja a kamu értékeléseket, lehúzásokat hogy nem mutatja az oldalán az értékeléseket…


Illetve voltam már olyannál egyszer, akinek 24 pozitív értékelése volt és csak 2 negatív és olyan gusztustalan helyen fogadott, amire nincsenek szavak. Sosem láttam ilyen helyet előtte…

És 5-en voltak ott, de tudtam kezelni a szitut és el tudtam jönni konfliktus nélkül.


Olyan típusú konfliktusom még sosem volt, hogy mondjuk elő ugrott egy strici egy machatével…

2023. jan. 9. 17:59
 5/18 A kérdező kommentje:
(Viszont olvastam már ilyen értékelést)
2023. jan. 9. 18:00
 6/18 anonim ***** válasza:
0%
2023. jan. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

#6.


Óvszerről hallottál már?

2023. jan. 9. 18:07
 8/18 anonim ***** válasza:
91%
4. Most szerinted attól lesz valaki megbízható, ha rendszeresen jár prostizni? Aki egyszer kipróbálja és utána ír egy értékelést, az már nem normális, vagy mi ez a logika??
2023. jan. 9. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

#9. Arra gondolok, hogy lehetnek konkurens hirdetők… A pozitívat meg valószínűleg magáról írta.


Az értékelések legalább fele kamu.


Viszont vannak olyan régi motoros vendégek, akik hosszú évek óta megírják a tapasztalataikat és meg lehet nézni, hogy olyan konkrétumokat is beleírnak, ami miatt látszik hogy valódiak.

2023. jan. 9. 20:04
 10/18 anonim ***** válasza:
3%
Megöl a strici s kirabol.
2023. jan. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!