Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a legrosszabb ami...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a legrosszabb ami történhet ha elmegyek egy ilyen lakásos prostihoz?

Figyelt kérdés

Van egy roma származású hirdető RL-en és tiltja az oldaláról az értékeléseket… Ha szám alapján rákeresek az értékeléseire, ott látható hogy 5 van neki. 5/4 az full negatív, 1db értékelés meg pozitív (ez a legfrissebb). 00-24 elérhető, a Blaha környéken.


Valamiért, nem tudom hogy miért de van bennem egy kalandvágy, hogy jó lenne meglátogatni és megnézni milyen.


Mi lehet a legrosszabb ami történhet? Nem sajnálom annyira az átlagos árat ezért, az nálam még nem olyan nagy gond ha lenyúlja aztán nem csinál semmit.



2023. jan. 9. 17:50
1 2
 11/18 Cpt_Obviously ***** válasza:
37%
Még 7 évig a Fidesz marad. Annál sokkal rosszabb nem történhet, bár ok-okozati összefüggés nem lesz feltehetően
2023. jan. 10. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

#11.


Ha lenne ok m-okozati összefüggés, akkor biztos nem mennék!

2023. jan. 10. 01:45
 13/18 anonim ***** válasza:
100%
Olvasd el a negatív értékeléseket, azokból kiderül, hogy ott mi volt a gond: te is kb erre számíts.
2023. jan. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
97%

Igen, a negatív értékeléseke számíts.. Nekem eddig a legparább csak annyi volt hogy lehúzott, elkérte a pénzt majd közölte hogy megjött neki így nem lehet semmi, max gumis francia mert hogy natúr nincs nála.

Persze nem hagytam magam, mert egy gumis francia mégse annyi mint egy aktus, mondtam adja vissza a pénzt, de másik szobából hangokat lehetett hallani, ami lehet csak a barátnője volt, de ki tudja... Így inkább hagytam az egészet és eljöttem. Pedig szép kis cigánylány volt. Remélem egyszer beleszalad egy olyanba aki fel mer lépni határozottabban.


Olyanhoz menj akiről pozitív értékelések vannak, ne legyél balek.

2023. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
92%
A szomszéd szobában tartózkodó biztonsági szakember és humán erőforrás menedzser beoson mögéd menet közben és hátulról beakaszt neked.
2023. jan. 11. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#15. Full ingyen?
2023. jan. 11. 19:12
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

16


Persze.Csak azért kell fizetned,hogy abbahagyja.

2023. jan. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

ha elég tökös vagy és "ha valami nem stimmel, akkor lelépsz", sok rossz nem történhet. Pénz csak annyit vigyél, ami ennyi kell. Értéktárgyakat (óra, stb. semmit.)


A legrosszabb szerintem ami lehet, hogy rosszul csinálja a csaj...

2023. jan. 16. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!