Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Ti tapasztaltátok azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Ti tapasztaltátok azt hogy csaj nagy lelkesen azt mondta hogy belemegy a szexbe,aztán mégis kitáncolt a végén?

Figyelt kérdés

Nekem már több olyan esetem is volt hogy a csaj nagy lelkesen mondta hogy csak szex,vagy barátság extrákkal,aztán amikor összehozhatnánk a szexet akkor a legvégén meggondolják magukat és eltűnnek.

Csak én vagyok ilyen szerencsétlen vagy sok csajra igaz hogy hulyitik a pasit,aztán lelépnek?


2023. jan. 11. 17:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
48%
Nincs ezekben gerinc.
2023. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
57%
Kb. az összes nő ilyen itt.
2023. jan. 11. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy sok csajra igaz-e vagy sem, de szerintem mindenki belefut hasonlókba vagy kudarcokba időnként.


Mivel én nem igazán kerestem csak szexre nőt így nyilván ez szinte kimaradt, de például olyan előfordult, hogy napi szinten ment az, hogy szeret stb és 2 hónap után közölte, hogy még sem szerelmes és neki a kapcsolat így nem jó.

2023. jan. 11. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
34%

Sose "hülyítjük" a pasit. Egyszerűen szeretnénk csak minden elkötelezettségtől mentesen dugni, szimpatikusnak tűnik a csávó és túl korán akarunk belemenni a dologba, mert hajtanak a hormonok. Aztán jönnek sorban a red flagek: koszos a körme (még fürdés után is), büdös, kiderül, hogy semmi diszkréció nem szorult belé, erőszakos, érdektelen, fantáziátlan, buta... és egyszerűen jön a ghosting, mert ha próbálnánk elmagyarázni, hogy bocs nincs szex, még ők lennének felháborodva, mintha az jobb lenne ha csontszárazon hagynánk magunkat. Kerültem már ilyen szituba, úgy tettettem az orgazmust mint a kisangyal, aztán jól felszívódtam.

Szóval ja, az ilyen esetek 90%-ban abból erednek, hogy igénytelen a fiú (szellemileg és vagy testileg), mi meg próbálunk őszinték lenni.

2023. jan. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
46%
#4 ez undorító komment volt...
2023. jan. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
30%

#5

[link]

Fogadjuk el...

2023. jan. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
56%
4-es, hol próbálsz te őszinte lenni mikor az orgazmust it színleled?:) Na nehogy már…
2023. jan. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
51%
#7 próbálok túlélni egy olyan ujjazást amibe azért mentem bele mert nem merek nemet mondani, ugyanis a csávó, akit eredetileg kívántam volna, iszonyú erőszakos lett az ágyban. Ugye ívy mindjárt más? Egy vágyam volt, szabadulni.. azóta se merek ilyenbe belemenni, pedig lenne igényem intimitásra.
2023. jan. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
74%

Én lányként futottam ugyanebbe bele egyéjszakásnál... lekerült a ruha, de szex már nem lett.

Szóval ugyanez a fiúkra is igaz.

2023. jan. 11. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
38%
7es vagyok, igen így más kissé, viszont csak úgy erőszakossá vált? Nő vagyok én is, és igaz nekem így a semmiből nem szokásom lefeküdni senkivel csak egy bizonyos ismertség után. Nem azt mondom, hogy amit csinálsz az nem jó, hanem azt hogy ismerd meg valamennyire, hogy ezeket elkerülhesd. Csak azért írom ezt, mert a válaszaidból erre következtetek, hogy előtte nem igazán tudod kivel állsz szemben csak utána derülnek ki a dolgok. Pl találkozok egy férfival és nem azon nyomban fekszem le vele, hanem meggyőződök róla, hogy kellően ápolt e, ő is úgyszintén, beszélgetünk és csak később kerül sor a szexre, Ha esetleg nem volt szimpatikus akkor megmondom neki, és így nem tartok ott, hogy színlelnem kell orgazmust.
2023. jan. 11. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!