Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A terhes nők jobban igénylik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A terhes nők jobban igénylik a szexet és ha igen akkor miért?

Figyelt kérdés

Ezt már elég sok nőtől hallottam, hogy a terhessége alatt kancásabb volt, de egy idősebb nő ismerősöm ezt a saját esetében azzal magyarázta, hogy kevesebbet szexelt a terhessége miatt és ezért kívánta jobban.


Szóval akiknek ebben volt részük, mit tapasztaltak? Nagyobb a szexuális étvágya annak aki terhes és ha igen akkor ezt tudja kamatoztatni is vagy pont azért van kiéhezve mert kevesebb lehetősége van szexelni?



2023. jan. 11. 11:35
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyénfüggő.
2023. jan. 11. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Kétszer voltam eddig terhes, nem kívántam jobban a szexet magát sőt, nehézkes volt a mozgás, fájtak bizonyos mozdulatok, akadályozó tényező volt a nagy hasam. Sokat önkielégítettem viszont mert nagyon sokat voltam otthon egyedül és unatkoztam
2023. jan. 11. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Feleségem pont az ellenkezője volt, egyáltalán nem kívánta. Mondjuk azóta sem :/
2023. jan. 11. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves 3!Nyugi nálunk is ez van már 7.éve..Jobb nem lesz..Keress szeretőt..
2023. jan. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
26%

Egyénfüggő, ahogy a ciklusnál is van akinek úgy görcsöl, fáj stb. hogy a béka hátsója alá viszi a libidóját - másnak meg kilő mint a rakéta olyankor.

Várandósság alatt erős hormonális változások zajlanak (az a bűvös oxitocin...) és a közös baba erősíti az érzelmi köteléket, közelebb kerülnek egymáshoz ami - lélektani hatásként - igencsak pozitív hatást tud gyakorolni a libidóra.

#3 nálatok nem ez a bibi, hanem hogy érzelmileg 0-ra futott ki a kapcsolatotok. Tedd a szívedre a kezed, ha nem lenne a közös gyerek, ház, hitel stb. akkor a feleségeddel maradnál? Na valószínűleg ugyanezt gondolja ő is. Legyél olyan jófej a gyerekekkel hogy elmentek a pároddal egy párteraphoz - ne kelljen nekik elvált szülők gyerekekként felnőni (mert az érzelmi eltávolodás ide fog vezetni).

2023. jan. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Én jobban kívántam. Sőt alig vártam, hogy leteljen a kötelező 6 hét, hogy újra lehessen szexelni. Most újra babát várok, de jobban kívánom megint.
2023. jan. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Van igen de akkor a gyerek szó szerint lökött lesz.
2023. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Hormonális okokból lehet, hogy jobban kívánja. De ennek az ellentéte is előfordulhat, hogy pont ezek miatt a változások miatt nem kívánja. Szerintem nem a kevesebb lehetőség határoz, hanem a belső folyamatok, kinél hogy csapódik le.
2023. jan. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

#5: Te egy igazi megmondóember vagy, nagyon nem találtad el mi a szitu errefelé :)


3-as voltam.

2023. jan. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Abszolút egyéni. Egyik terhességemnél a gondolata is taszított. Másodiknál nőtt a szexuális étvágyam.
2023. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!