Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők szeretitek, hogy van cicitek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szeretitek, hogy van cicitek?

Figyelt kérdés

Mit szerettek/nem szerettek bennük?

Szoktatok csinálni velük valamit?

Van, amikor zavaró?


2023. jan. 8. 15:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
85%

Én szeretem, hogy vannak. Mondhatni természetes, hogy vannak. Tinikoromban zavart, hogy kisebbek. Amit viszont szeretek bennük az az, hogy érzekenyek ezáltalnagyon szeretem, ha kényeztetve vannak.

Amit feltétlen szoktam velük csinálni az a csomó keresése bennük, szerencsére még sosem volt. De gondolom nem véletlenül van a kérdés a szexualitás kategóriában. Természetesen maszti közben is szoktam velük foglalkozni.

A hason fekvésben zavarnak egyedül.

2023. jan. 8. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Kb olyan mint a keze lába az embernek, van és kész.
2023. jan. 8. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Semleges vagyok iránta, akárcsak a szemöldököm vagy a vállam felé.
2023. jan. 8. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%

Nem szeretem, de szerencsére kicsi

Szoktam-e velük csinálni valamit? Igen, megmosom zuhanyzás közben, és veszek rájuk melltartót.

2023. jan. 8. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Van és ennyi. Semmi extra
2023. jan. 8. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
70%

Részletesen megválaszoltam a kérdést és le lettem pontozva. Rommá égek ezeken a pontozásokon :D

#1

2023. jan. 8. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
37%
Minek írsz privátot???
2023. máj. 11. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vegyesek vele az érzéseim. Szeretem, hogy vannak. De nekem nem tetszik az, hogy "elállnak" egymásztól, tehát nem egyenesek hanem kifelé mutatnak. Nem tetszik benne az se, hogy hegyesek a mellbimbóim, így melltartó nélkül nagyon átütnek a pólón és a melltartó se egy kényelmes dolog. Plusz nekem annak ellenére, hogy bőven van izom a melleimben kissé lognak pedig még bőven fiatal vagyok és nem is a nagy kategóriába esik a kosárméretem.

Viszont ezek ellenére is örülök, hogy van mellem, bár nekem nem túl érzékeny. Még mozgáskor rossz ahogy mozog (pattog), mert ha nem tartja eléggé a melltartó akkor tud fájni.

2023. máj. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
81%
Én utálom hogy vannak, csak a baj van vele, útban vannak mozgásnál, fekvésnél, kényelmetlen a melltartó hordás, a ciklus egyes napjain fájnak is.
2023. jún. 10. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem, bar vannak helyzetek amikor nem jó, pl. menzesz előtti napokban nagyon feszülnek. Olyankor a melltartót is alig birom. Nekem is szetallank, nem pedig előre. Lehetne nagyobb bimboudvarom, azt noiesebbnek gondolom.
2023. jún. 10. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!