Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű nők szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű nők szeretitek, hogy nagy cicitek van?

Figyelt kérdés

Mit szerettek bennük?

Milyen fogásra?

Kézben tartva mennyire nehéz?

Van,amikor útban van?


2023. jan. 7. 19:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Szeretem/semleges

Van amikor útban van.

2023. jan. 7. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nem mondanam nagynak, nekem 75c


1. A formajat, azt hogy nem is kicsi de nem is nagy, teljesen megvagyok elegedve vele

2. Nem tudom ezt elmagyarazni

3. Egyaltalan nem az

4. Igen, de csak azert mivel nem hordok melltartot

2023. jan. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sokszor megbámulnak miatta, szóval nem mindig előny, de alapvetően szeretem őket
2023. jan. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
7%
Én nem szeretem a nagymellű nőket. Azt gondolják hogy jobbak mint a kisebb mellű nők, vagy hogy bármivel is értékesebbek. Rájuk jellemző az hogy a testükkel próbálják felhívni a férfiak figyelmét, és ízléstelenül öltözködnek.
2023. jan. 7. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
19%
4es! Ne általánosíts, mert ez nagyon sok vékony csitrire is igaz lehet.
2023. jan. 7. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Semleges
2023. jan. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
5ös Nem is csak erről van szó. Szerintem összességében butábbak is. Tudom ezért most megkapom, de én így tapasztaltam.
2023. jan. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
#4 Arról totál nem tehetek, hogy ha felveszek egy olyan felsőt mint egy kismellű, akkor nekem sokkal jobban kihangsúlyozza őket. Leszorítani azért csak nem fogom.
2023. jan. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
0%
#8 Nem az a lényeg, hanem hogy ne pakold ki teljesen. Tudom hogy most szerinted általánosítani fogok, de nekem nincsenek jó tapasztalataim a nagymellű nőkkel.
2023. jan. 7. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

#8 vagyok

Legnagyobb kipakolás nálam, hogy egy passzosabb felsőt veszek fel. De egyáltalán nem szokott kivágott lenni. Egy diszkrét V nyaknál sosem mélyebb. A méretéről meg nem tehetek, zsákban nem fogok miatta járni. :)

2023. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!