Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű lányok szeretitek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű lányok szeretitek, hogy nagy cicitek van?

Figyelt kérdés

Mit szerettek bennük?

Milyen előnyei és hátrányai vannak?

Van, amikor zavaró?


2022. dec. 6. 17:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
A múltkori (pont ugyanilyen) kérdésedre válaszoló nők már nem vesznek komolyan? :D
2022. dec. 6. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Van és kész, se nem előny se nem hátrány
2022. dec. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szeretjűk, állás interjún nagy előny, bár így nem mindig arra figyelnek amit mondok. 😁
2022. dec. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem szeretem. Fáj a hátam, nem tudok akármilyen ruhát felvenni, nem tudok melltartó nélkül csinálni dolgokat, a melltartó meg kényelmetlen, de ha nem veszek, az is kényelmetlen. Nyáron kellemetlen, melegít, izzadok a mellem alatt. Gondolkodom a kisebbítő műtéten
2022. dec. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Már volt ez a kérdés párszor, de a válasz ugyanaz, szereted vagy sem, van, adottság, elfogadod. Van előnye, van hátránya is (sport, hátfájás, kellemetlen bámulók ha kicsit feszesebb a ruha stb.).
2022. dec. 6. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
77%
Erre hokizol kérdező?
2022. dec. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem szeretem.

Nagyok, kicsit lógnak, minden képpen kell melltartó, nem tudok nélküle még itthon se lenni. Fáj a fáj a hátam miatta, érzékenyek. Nem mindegy milyen ruhát veszek fel, és bár nagyon szép és csábító mikor mutogatva van, de nem tudok annyira kivágottat felvenni

2022. dec. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
94%
Legalább annyira imádom, hogy nagyok a melleim, mint amennyire a férfiak is imádják a melleimet. 🤪 L
2022. dec. 6. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem szeretem. Akkor szeretném, ha szép lenne, feszes, telt.

De csak lóg, plöttyedt, csíkos...

Ráadásul fogyok és egyre csak fogy, szóval még ráncos is. Ble..

2022. dec. 7. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Mikor telt voltam, nagyobb cicijeim voltak, most pedig vékony vagyok és kicsik lettek.

Nem mondanám, hogy szerettem őket, mert a kiéhezett perverz IQ nuku idős/magányos férfiak annyira bámulták, hogy kellemetlen volt, pedig nem is raktam ki…ezt értem el vele kb.

Vékonyabb alkattal csinosabb vagyok, szeretem a darázsderekam a kicsit teltebb popsimmal, igaz nagymell nem társul hozzá, de összességében így nőiesebb vagyok. Szóval alakot nem cserélnék mellre…

2022. dec. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!