Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagymellű csajok, milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagymellű csajok, milyen előnyei és hátrányai vannak a nagy méretnek, szeretitek mutogatni vagy inkább próbáljátok eltakarni, strandon mennyire zavaró ha nagyon bámulják a férfiak a melleitek esetleg beszólnak, nyomulnak stb?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 28. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
A természetesen nagy mell az lóg. Amikor melltartó van rajtam és ruhában látnak imponáló tud lenni egy -egy megjegyzés (de csak ha normálisan fogalmazzák meg, pl.szép formás vagyok. Nem pedig az, hogy ku*vajó a csecsed). De ez is csak egy kis vígaszt nyújt arra, hogy melltartó nélkül nem szép, feszélyez, nem is járok strandra...fogyás előtt meg akkora volt a mellem, hogy nem találtam rá bikinifelsőt. Ha csak rámnéz valaki nem gond...ha bámul beszólok, nem szobor vagyok, menjen el egy múzeumba ott bámészkodjon
2022. ápr. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Akár kicsi, akár nagy ha olyan bámulja aki nem szimpi nekik, vagy gúvadt szemekkel stírolja valaki akkor zavaró és idegesítő. Nehezebb aludni, sportolni túl nagy mérettel, de egy idő múlva hozzá szoksz - hozzád tartozik. Ha meg valaki csak a két mellett látja benned az rossz ajtón kopogtat.
2022. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hátránya, hogy lóg, a férfiak hatalmas része szemében ez pedig undorító, és csak az mell, ami peckes.

Probléma, hogy nem lehet olyan könnyen szép melltartót venni, mert a legtöbb üzletben csak D-ig van normális, felette már max nagyi melltartót kapsz vagy iszonyatosan drágát.

A megbámulás nekem amúgy imponál, ma például mélyebb dekoltázsú felsőt vettem fel, és tetszett, hogy elég sokan megnézték. Beszólni nagyon ritkán szoktak, de ezzel meg együtt tudok élni.

2022. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kifelejtettem: én imádnék melltartó nélkül mászkálni, de nem lehet, egyrészt, mert lóg és nem esztétikus, másrészt meg azért, mert hát nagyon feltűnő így, nem olyan, mint a kismellűeknél, hogy egy bővebb pólóban pl észre se lehet venni.
2022. ápr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hátrány a hát és derékfájdalom, sportolni vagy futni lehetetlen sportmelltartó nélkül.

A melltartókból kevés a választék, nagyon sok boltban nincs is megfelelő méret. Ha van akkor pedig az esetek 90%-ában az a bézs színű nagyi stílusú, amiben merevítő sem feltétlen van.

Ha pedig van is mondjuk méretre megfelelő melltartó akkor a pántokat lehet hogy ki kell cserélni ha túl vékonyak. Sok esetben meg kényelmetlenek is a pántok, a nap végére leszedem a melltartót és ott maradnak a vörös csíkok a pánt helyén.

Illetve a természetesen nagy mellek lógnak, életkortól független. Fiatal vagyok, de nem akarok melltartó nélkül mutatkozni senki előtt, mert nagyon feltűnő, és nem esztétikus. Ugyanezen okokból sem járok strandra már vagy 7 éve, mert a fürdőruhákban ha van is megfelelő méret akkor sem fog passzolni a mellkasnál, és úgy is látszik hogy lóg.

Előnye hogy ennek ellenére is szeretem a melleimet, legalábbis addig amíg melltartóban vannak 😂 Beszólást sosem kaptam miatta, az megesik hogy megnéznek de az emberek többsége ezt is diszkréten teszi, tehát nem zavar különösebben.

2022. ápr. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Hátránya, hogy lóg, nehezen lehet megfelelő méretben melltartót és bikinifelsőt kapni rá. DE egyébként szeretem, szeretem hogy tetszik a férfiaknak. És bár sok férfinak a kis mell jön be inkább, számomra mégis a nagyobb a nőiesebb.
2022. ápr. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyém nem extrém nagy (80C, megfelel egy kisebb D kosárnak akár), de van súlya... legalább 1,5-2 kiló a kettő. Mozgáskor kényelmetlen, lötyögnek és rendesen tudnak fájni, főleg menzesz előtt. Férfiak el sem tudják képzelni, milyen amikor ég az egész mellkasod és olyan mintha be lenne gyulladva (szoptatáskor durvább). Bár szerintem a kis melleknél jobban fáj. Előny, hogy jól áll, az alkatomhoz tökéletes, nők szerint is szépek, férfiaknak is bejön. Néha jó lenne melltartó nélkül lenni, de nagyon húzza őket a gravitáció és az nem szép. :(
2022. jún. 3. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hátránya is van rengeteg, pl alig kapni rá melltartót, ruhából is 1-2 számmal nagyobb kell a melleim miatt, sportolni is nehézkes mert fáj ahogy fel-le mozog, hát- és derékfájásról ne is beszéljünk. Előnye, hogy általában a férfiak odáig vannak érte, így egyfajta férfimágnes. Ha akarnám se tudnám eltakarni, ha meg kivágott felsőt veszek fel akkor kb mindenki megbámulja.
2022. jún. 5. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!