Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Szeretitek az olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Szeretitek az olyan melltartót, amiben nagyobbnak tűnik a cicitek? Mennyire látható nálatok dekoltázs, és a melltartó, ha pasizni akartok?

Figyelt kérdés
2020. szept. 13. 23:18
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Igen, mivel kicsi cicim van, szeretem kicsit "nagyobbnak" látni.

Valamiért komfortosabban érzem magam.

Dekoltázsom sajnos egyik felsőben nincs, ahhoz fel kéne nyomni a nyakamba kb.

2020. szept. 13. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szuksegem ra, de ha lenne is, erdekes lenne, mert ha lekerul rolam, latszodna hogy kisebbek.

Nem villantok dekoltazst, koldokig kivagott gonceim nincsnek. Csak mertekkel es izlesesen

2020. szept. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Alapból nincs rá szükségem, hogy nagyobbnak tűnjön. Pasi kedvéért veszek fel ilyet, olyankor tényleg meglepően nagynak tűnik.
2020. szept. 13. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Ne haragudj, de en telikabatban is olyan explicit vagyok, hogy kisebbnek mutatot hordanek, ha nem volna egeszsegtelen.
2020. szept. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagy mellem van így kicsinyítő (optikailag) melltartót viselek álltalában, és mivel kb zsákban is feltűnő a mellméretem, külön nem pakolom ki. Egy sima pólóban is kihívó vagyok egyeseknek. Szóval inkább rejtegetni próbálom, ami megint nem valami jó megoldás, csak hogy ne szólogassanak be úton útfélen... nem sok sikerrel. Ha még külön ki is hangsúlyoznám, az már tényleg sok lenne.
2020. szept. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem, alapból van mellem, nijc szükségem arra hogy nagyobbnak látszódjon
2020. szept. 14. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
80/B vagyok,de szerintem minden nő szereti ha megnézik. 41N
2020. nov. 9. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!