Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire irigyek egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire irigyek egymás szexuális életére ?

Figyelt kérdés

Várom a gyűlölködő kommenteket, de azért leírom: én 25N vagyok és sokszor életem során úgy tűnt, hogy 35-45 körüli nők rosszindulatúak amikor szóba kerül az én rendkívül aktív szexuális életem. Azért van így ez, mert nyitott párkapcsolatban élek és számos partnerrel van dolgom, hacsak kedvem tartja, ahogyan a páromnak is. Én nem dicsekszem ezzel, de más nők szoktak rákérdezni, hogy na hogy s mint, de utána megint ők kommentálnak, hogy azért szerintük ez mégse jó, mégse normális, stb. stb.


Oké, nem kell egyformák legyünk. De 25 évesen már senkinek nem a feladata az anyáskodás s nem hiszem, hogy aggódnának értem. Ezért feltételezem, hogy inkább irigység, frusztráltság van a háttérben.


2023. jan. 7. 01:22
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
88%

Sosem voltam irigy senki szexuális életérem sem. Pedig az én barátnőim is folyton mesélik, hogy a hétvégi buliban ez meg az történt velük. Egészségükre!

Másik lány/nő kinézetére voltam már irigy, de az már más kategória. Szerintem ez itt inkább emberfüggő lesz.

Plusz az sem biztos, hogy ez irigység a részükről...

2023. jan. 7. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
26%

Valószínűleg irigység, bár nem értem, ez miért foglalkoztat. Azt gondolnak, amit akarnak, ahogy te is mondtad, te meg úgy élsz, ahogy neked jó.

Az emberek ilyenek. Inkább megbélyegeznek és ráfogják, hogy hát ez nem "normális", meg nem illik, mint, hogy bevallanák, hogy legszívesebben cserélnének veled. De ha nem is irigység, akkor is csak a szokásos korlátolt gondolkodás.

Pontosan ezért mennek hozzá a nők olyan pasikhoz, akiknek nulla szexuális kultúrája van... Aztán meg rácsodálkoznak, hogy nem mindenki hajlandó manapság már ennyivel beérni.

Na, mindegy. Én a helyedben nem foglalkoznék velük. Mondjuk eleve tisztában lennék vele, hogy így fognak reagálni, hiszen azért gondolom tudod, hogy nem szokványos a kapcsolatod. Tehát nincs semmi meglepő ebben.

Ha a magad irányelvei szerint élsz, akkor ne csodálkozz, ha a többség furcsának talál, de főként nem értem, hogy akkor mit foglalkoztat, mit gondolnak.


Én pl. a barátnőimmel megbeszélem a részleteket, de nem kötném mindenki orrára a nemi életem részelteit. :D Igen érdekes a hozzáállásod, kicsit inkább mintha te várnál elismerést, ezért beszélsz róla fűnek fának?

Na, mindegy. A lényeg, hogy tégy, amit jónak látsz, de ne várd, hogy a világ is helyeselje, mert ahhoz rossz korba születtél.


N33.

2023. jan. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
31%

Hát, a feleségem is lehetne ilyen mentalitású. Pedig a kor ugyan az. :D

De sajna minden nem lehet egybe. Legalább is úgy néz ki.

2023. jan. 7. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
75%
Semennyire, inkább csak irritálja őket ha valaki kiteregeti a szexuális èletèt. Ki a francot èrdekel hogy kivel kefèlsz, ez magánügy.
2023. jan. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

Irigynek lenni ilyen dolgokra nem igazán lehet.

Jelen esetben én nem vagyok párkapcsolatban, és számomra sem normális az, hogy valaki nyitott párkapcsolatban él, de nem azért, mert irigy vagyok, mert mondjuk nekem nincs partnerem, hanem azért mert ez nem tartozik az én értekrendem közé. Számomra a monogámia az alap.

Szóval nem, se nem irigység, se nem aggódás, se nem anyáskodás vagy akár frusztráltság.

2023. jan. 7. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Miért lennének irigyek? Ha akarnának ők is tudnának össze vissza kurogatni mindenkivel. Max csak szeretnének fiatalabbak lenni.
2023. jan. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
59%
Néhány lehet irigy, másból undort vált ki a harmadikat csak a szaftos pletykák érdeklik. A szexualitás az pont egy olyan téma, amire mindenki ráharap. A rozoga 45 éves takarító katinénit is szívesen csattogtatnák páran nálunk az irodában, de őt nem érdekli az ügy.
2023. jan. 7. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
32%
Jó is amikor csattog a pics@🤗
2023. jan. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Teljesen felesleges elmondani az ilyeneket.

Mint az ábra mutatja ha igazat mondasz akkor úgy is kritizálnak és belekötnek.

Persze ha azt mondanád hogy havi egyszer van csak nálatok szex, az se tetszene nekik.

Akkor meg hülyének néznek.

2023. jan. 7. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 A kérdező kommentje:

Hát egyesek itt nagyon kikeltetek magatokból....Ez egy egyszerű kérdés volt, már ne is haragudjon jó néhány válaszoló, aki regényeket írt arról, hogy én mennyire hülye vagyok, hogy azt merem feltételezni, hogy irigy lenne bárki is.


Ok, mostmár biztos vagyok benne, hogy jól feltételeztem :D

Tudjátok nem kellene neki esni valakinek, ha annyira "leszarjátok", minél többet írtatok egyesek, annál inkább lesült, hogy valóban nagyon is érintettek vagytok.

2023. jan. 7. 21:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!