Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nők mennyire irigyek egymás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők mennyire irigyek egymás szexuális életére ?

Figyelt kérdés

Várom a gyűlölködő kommenteket, de azért leírom: én 25N vagyok és sokszor életem során úgy tűnt, hogy 35-45 körüli nők rosszindulatúak amikor szóba kerül az én rendkívül aktív szexuális életem. Azért van így ez, mert nyitott párkapcsolatban élek és számos partnerrel van dolgom, hacsak kedvem tartja, ahogyan a páromnak is. Én nem dicsekszem ezzel, de más nők szoktak rákérdezni, hogy na hogy s mint, de utána megint ők kommentálnak, hogy azért szerintük ez mégse jó, mégse normális, stb. stb.


Oké, nem kell egyformák legyünk. De 25 évesen már senkinek nem a feladata az anyáskodás s nem hiszem, hogy aggódnának értem. Ezért feltételezem, hogy inkább irigység, frusztráltság van a háttérben.


2023. jan. 7. 01:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Bár általánosnak nem mondanám, de tök jó. Nekem nem ütközik semmilyen elvemmel ez, szóval hajrá. Én mondjuk nem erre vágyom, nem irigyellek, mert nekem is ki van elégítve minden vágyam, csak monogám kapcsolatban. Így is lehet aktív és változatos szexuális életet élni.


Szerintem nem irigység, hanem csak nem fér bele az értékrendjükbe (jelenleg. Lehet, hogyha lenne lehetőségük ez megváltozna).

Persze vannak, akik tényleg irigyek.

21N

2023. jan. 7. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%
Az még nem fordult meg a fejedben, hogy talán nem is irigyek rád, hanem frusztrálja őket az erkölcstelen életmódotok? A nők lehetnek irigyek egy olyan feleségre, akinek a párja teljes módon kielégíti őt minden formátumban. Ha az ember "számos partnerrel" hempereg a párján kívül, azt max a húszonéves éretlen férfiak díjazzák vállveregetéssel. Egy épeszű ember biztos nem. A te életed, te döntésed.
2023. jan. 7. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
11%
Én a nőkére vagyok irigy. Én nem szopogathatok szép nagy szaftos farkakat. 🍆
2023. jan. 7. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem hinném, hogy irigységből teszik. Meggyőződésem, hogy aki talál 1 azaz egy darab olyan partnert, akivel tényleg jó a szex, az nem fog további pasikat próbálgatni, mert miért tenné. Akik több partnerrel is lefekszenek, azoknak általában egyik sem az igazi. De nem kizárt, hogy én tévedek.

Ugyanakkor a szexuálisan terjedő fejtőzések (nem a nemi betegségekre gondolok elsősorban) melegágyai az ilyen nyitott kapcsolatoknak, ezért is nézhetnek rád rosszallóan azok, akik kicsit talán tapasztaltabbak nálad. De te tudod, a te életed.

2023. jan. 7. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
74%
Vagy megvetés,lenézés.
2023. jan. 7. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

A nőket azért zavarja az, ha környezetükben magukat könnyen adó nők vannak, mert ez elkényelmesíti a férfiakat. Jellemzően mindenhol a hátrányosabb adottságú nők vetik be jobban magukat, de ezzel olyan férfiakat is megkapnak szexre, aki náluk előnyösebb adottságú nőnek is vonzó lenne, komoly kapcsolatra is.

Pl. gimiben a gyengébb csajok viselkednek így, a jó csajokat zavarja az, hogy ezzel megrontják a szerintük értékes srácokat is.

Vagy multiknál a húszas komoly kapcsolatot kereső, mindenben szuper nők érzik botrányosnak azt, ha harmincas elvált kolléganőnek az a sportja, hogy ottani vonzó fiatal, nőtlen férfi kollégáknak kínálja fel magát. Mert ez fókuszba hozzá azt, hogy ezért nehéz nekik, olyan férfit találni, akinél a komoly kapcsolat nem az, hogy csak pár évig elvannak...

2023. jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
A 35-45 körüli nők nem feltétlenül, akarnak minden héten mással b@szni.
2023. jan. 7. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én semennyire nem vagyok irigy.Viszont sok nő írigy rám a párom miatt,vagy amiatt,hogy brjövök a férfiaknak.És ezek nem szende szüzek,csak rosszindulatú dögök.Nem érdekel más szexuális élete,és jogom sincs megszólni senkit.Legfeljebb azokat szólom le,akik engem is.
2023. jan. 7. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

A sikeres nő a még mindig csinos, kedves, bájos, nagyon nőies.

Ha ilyen valaki nőként, elérhet szinte bármit.

Az ilyenekre aki nőként egyedül nem irigy, az a nagyszájú, ordenáré, rövidhajú, férfigyűlölő feminista nő, aki legfeljebb a helyi szüfrazsett klubban lesz menő, de meghal 50 éves korában a sok margarinos szárazkiflitől, meg a zöld párizsitól.

2023. jan. 7. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
63%

Pasi vagyok

KB 40éves csajokkal hasonló témát beszélgettünk.

Őket nem az érdekel kivel hányszor, hanem irigyelték a 25évss csaj fiatal testét.

Ők szültek mind 2-3gyereket hiába járnak edzeni az a popó cici már nem lesz olyan mint szülés előtt.

Rosszúl esik nekik mikor férjek ilyen csajjal flörtölnek.


Csak ha nem tudnád, csípő szélesebb lesz, cickó megereszkedik, strigák,popsi alakja nagyon megváltozik.

Lábak is.

2023. jan. 7. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!