Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hízik a barátnőm, és egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik a barátnőm, és egyre nehezebben mozog?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem volt egy cérnaszál, mikor megismerkedtünk is, volt már hasa, széles combok, stb. Mióta összejöttünk, elkezdett feslzedni mégtöbbet magára, és elég látványosan, a hasa pl rendesen lóg, sok ment a karjára, a combjaira, stb. Tehát nem szép feszesen hízik. Nem akarja pontosan megmondani, de 85-90 kg körül lehet. Őszintén bevalva még tetszik és izgat is, ezzel nincs semmi baj. Azzal viszont annál inkább, hogy látványosan egyre nehezebben mozog, pózváltásoknál úgy mozog már, mintha egy 70 éves kövér öregasszonnyal lennék, hamar kifárad, és nemcsak szexben, stb. Már kedve sincs akkora a szexhez. Hozzáteszem, még huszonévesek vagyunk mindketten, mi lesz később? Nagyon szeretem,nem akarom elhagyni és megbántani, mondtam is már neki finoman ezt a témát, de nem érdekli, és be is sértődött picit. Szerintetek?

2023. jan. 2. 11:24
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%

Lehet lelki eredetű probléma is a folyamatos zabálás, valamit pótolhat is vele próbáld meg ezt az oldalát megcélozni beszélgetés közben. Semmi gond a teltebb emberekkel mert van olyan aki genetika vagy betegség miatt az, ha közben mozog vagy sportol valamit és egészséges ételeket fogyaszt nem folyamatosan junk food-ot nem is lenne vele probléma. De ebből nekem úgy jött le, hogy a barátnőd zabál és semmit sem mozog ami egészségtelen és károsodást szenvedhet tőle.

Nem vagyok a változtassuk meg a másikat kedvünk szerint egy kapcsolatban híve, de ha valaki veszélyezteti a saját egészségét mint a barátnőd akkor teljesen jogosan említetted ezt meg neki.

De mivel passzívan reagál és besértődik, 3 napig nincs szex ami elég óvodás gondolkodás, így elég nehéz dülőre jutni ha mindent visszautasít és látványosan hagyja el magát. Lehet van amit nem kell erőltetni ha a másik ennyire érdektelen, mivel egy kapcsolat arról szól, hogy mindkét félnek jó legyen.

2023. jan. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%
Az is lehet hogy feederism fétise van, amire vagy most jött ra, vagy most akarja megélni/kiélni magat.
2023. jan. 10. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Nos az utóbbi néhány napban azt hiszem, sikerült előrébb lépnünk, legalábbis már nyíltabban tudunk beszélni a témáról, és megdumáltuk, hogy mi a helyzet.
2023. jan. 14. 21:09
 24/25 anonim ***** válasza:

Én 174cm vagyok és 98-100kg de nem okoz gondot a pózcsere, nem úgy mozgok mint egy 70es.

Kényelmes, ráerős vagyok, de pattanok ha kell.34N

2023. jan. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Egy laborvizsgálat nem ártana az ő érdekében. Pláne pajzsmirígy érték
2023. jan. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!