Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hízik a barátnőm, és egyre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hízik a barátnőm, és egyre nehezebben mozog?

Figyelt kérdés
A barátnőm sosem volt egy cérnaszál, mikor megismerkedtünk is, volt már hasa, széles combok, stb. Mióta összejöttünk, elkezdett feslzedni mégtöbbet magára, és elég látványosan, a hasa pl rendesen lóg, sok ment a karjára, a combjaira, stb. Tehát nem szép feszesen hízik. Nem akarja pontosan megmondani, de 85-90 kg körül lehet. Őszintén bevalva még tetszik és izgat is, ezzel nincs semmi baj. Azzal viszont annál inkább, hogy látványosan egyre nehezebben mozog, pózváltásoknál úgy mozog már, mintha egy 70 éves kövér öregasszonnyal lennék, hamar kifárad, és nemcsak szexben, stb. Már kedve sincs akkora a szexhez. Hozzáteszem, még huszonévesek vagyunk mindketten, mi lesz később? Nagyon szeretem,nem akarom elhagyni és megbántani, mondtam is már neki finoman ezt a témát, de nem érdekli, és be is sértődött picit. Szerintetek?

2023. jan. 2. 11:24
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha komoly kapcsolat, akkor nyugodtan megteheted, hogy őszintén beszélj vele az aggodalmadról és a véleményedről. Neki kell rendezni a sértődékenységét, mivel az a kommunikáció rovására megy.

Nem írtad, milyen magas, ezért nehéz megtippelni, de ha látványosan elhízott és nehezen mozog, az nem kis felesleg lehet, és ez egészségügyileg se tesz jót.

2023. jan. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem annyira látványos még, de látszik már rajta, hogy van rajta plusz bőven. 165 cm amúgy.
2023. jan. 2. 11:29
 3/25 anonim ***** válasza:
Igen
2023. jan. 2. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
30%
Ha te nem vagy kövér, akkor elég gáz lehet ez a helyzet.
2023. jan. 2. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

Rá kéne jönni a hízás pontos okára! Vajon azért hízik, mert többet eszik, és ha többet eszik, akkor mi okból eszik többet? Ezzel most arra célzok, hogy nem feltétlenül saját belátásából adódóan hízik, hanem pl. valamilyen pszichés-, vagy hormonprobléma miatt.

Továbbá azért is jó lenne mielőbb utánajárni a dolgoknak, mert ő maga is szégyenli a dolgot, mivel ahogy írtad is: "Nem akarja pontosan megmondani"

🤔

2023. jan. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
66%

ember, 165 centihez 85kg kbszott kover lehet. ha az esztetikaval nem is foglakozunk, akkoris qrva egeszsegtelen, es igenytelen dolog ugy elni.

csinalj vele valamit, mert ez kesobb csak megrosszabb lesz.

lehet bunkonak tuntem, de legalabb oszinten megmondtam

2023. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
82%
Minél többet fog felszedni, annál jobban zavarodnak a hormonok is. Erre vigyázni kéne. Nem tudom mi baja lett, hogy hízni akar, de az nem lesz jó egészségileg sem. Ha neked tetszik így és így szereted, akkor oké, de később akadhatnak problémák.
2023. jan. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ne csak a szex oldaláról közelítsd neki. Az csak egy dolog, hogy ágyban nehézkesen mozog. De jönnek majd a harmincas, negyvenes, ötvenes évek, ha huszonévesen elengedi magát, azok egyre keservesebbek lesznek. A sportolás, a mozgás esélye egyre csökken, az élet jelentősen beszűkül. Izületnek, szívnek, érrendszernek is árt.

Ilyenkor kell egy kicsit (illetve nem is kicsit!) erősnek lenni. Sok sikert!

2023. jan. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
26%

Hali!


Mint a telt nők őszinte híve, egy kicsit nehezen értem, hogy 90kg-val nehezen mozog.. Több ekkora barátnőm volt, voltak akik sportoltak is, és nem volt semmi baj a mozgással. Az, amit te leírsz, már 120-150kg-nál kezdődik...

Persze az is lehet, hogy a kedvesednek valami más problémája is van a testsúlyon kívül, ki kellene vizsgáltatni.

2023. jan. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
5%

9.

Max 50 kg lenne normalis

2023. jan. 2. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!