Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok, egyetértetek abban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, egyetértetek abban, hogy egy biszex srác sokkal nehezebben talál barátnőt, mint egy hetero?

Figyelt kérdés

2019. febr. 5. 07:28
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Áruld már el hogy ugyan miért?
2019. febr. 5. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
#1 sok nő és lány rühelli a biszex férfiakat
2019. febr. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell kiírni a homlokodra hogy biszexuális vagy és nincs probléma
2019. febr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Azért olyat keress aki úgy szeret ahogy vagy , nem érdemes titkolózni sem mert később abból sok galiba lehet
2019. febr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Lányok, ti elfogadnátok, ha hűséges lenne a bi srác?
2019. febr. 5. 10:06
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze
2019. febr. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6os vagyok #5re írtam hogy persze nem az eredeti kérdésre 🙂
2019. febr. 5. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, egyetértek benne.
2019. febr. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nos, lehetséges, én elhiszem neked. Viszont szerintem ezt én nem nagyon tudom megállapítani, főleg, mert engem például egyáltalán nem zavar. Sőt hogyha van egy haverja, aki bejön neki és nekem is (főként csak külsőre nyilván) és mondjuk behozná egy hármasba, ahol mindenki foglalkozik mindenkivel az is abszolút tetszene. És valahogy nem érezném megcsalásnak, ha ritkán összejönne egy sráccal. Persze vannak határok, de ha meg tud maradni a távolság köztük, és mondjuk nem szeret bele, vagy nem megy a mi szexuális életünk rovására, akkor simán működhetne.
2019. febr. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!