Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt, duci, molett nők között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt, duci, molett nők között van aki felregisztrálna erre az oldalra társat keresni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 27. 20:00
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
0%

10-es, majd én válaszolok a 6-os helyett (remélem nem gond)


Azért, mert

1) a kérdésed már önmagában is hamis , ugyanis a szexuális habitus is a másik megismerésének része

2) mert legtöbben biztosra akarnak menni. Most hogy abba. Akarnak biztosak lenni hogy nekik jó lesz-e amit nyújtasz, vagy cuzámme azt akarják megtudni osszeillezek-e az ágyban bosszú távon is, azt már az olvasók fantáziájára bízom.


Kicsit fordítók a dolgon;

Miért olyan nagy lelki terhet neked, ha ezeket is szeretnék megtudni? Szégyelld hogy szopsz/nem szopsz vagy hogy max 2 pózban csináltad eddig, de akkor is csak a kispárnaddal?


Ítélkezés helyett sokkal hasznosabb lenne a nyílt kommunikáció. Ebbe bele tartozik az is hogy megmondod téged zavar (és ha kérdezik arra is válaszolsz MIERT) az ilyen jellegű kérdéskör, és bele tartozik az is, hogy egyenesen válaszolsz nekik. Legrosszabb esetben azt, hogy nem akarod elmondani.

2022. dec. 27. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem arról van szó, hogy ne beszélgetnék erről, vagy nem szeretem csinálni. De komolyan rá kell erre térni néhány üzenet után? Azokkal jutok el kapcsolatig (legyen az bármilyen természetű), akik nem erről beszélnek azonnal és pláne állandóan.
2022. dec. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
30%

Na... A társkeresőzős férfiak meg azzal jutnak el randiig, akik nem picsáskodnak az ilyen kérdések kapcsán.


Szóval te is szűz maradsz, meg ők sem fognak olyan csajt találni akivel menni fog a gépezet jó kenéssel 🤭

2022. dec. 28. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Szűz már nem maradok :D azért néha összejön ez a szűk keresztmetszet. Mindenesetre én sok sikert kívánok mindenkinek, legyen 2023 a mi évünk! :)
2022. dec. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
6%
Mivan? A "mi évünk"? Én nem vagyok a "mi" része, végképp nem a "ti" része. Nem csak azért mert nem vagyok dagaDT, hanem mert egyenes vagyok
2022. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
21%
Nyugi a csaj egy teljesen problémás 34 éves anyuka..Igazi panaszláda.
2022. dec. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
18%

Fú bazzeg

Már értem mit akart mondani a keresztmetszettel


Lényegében azt, hogy ő nem szűk. Se derékba, sem hüvelyben

2022. dec. 28. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
79%
szóval az egyikőtök, aki priviben pitizett :D a másik pedig valamiért mégiscsak itt van a dagicsajos oldalon. érdekes figurák vagytok ti is, szerintem maradjunk ennyiben.
2022. dec. 28. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
18%

Ez a lényegem nem változtat. Házsártos, slampos, energiavámpír vagy, akit beszippantott a zinternet.


Miért nem dolgozol? Valami könnyű fizikai munka talán segítene lefogyni

2022. dec. 28. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
24%
150kg...
2022. dec. 28. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!