Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Telt, duci, molett nők között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Telt, duci, molett nők között van aki felregisztrálna erre az oldalra társat keresni?

Figyelt kérdés
[link]

2022. dec. 27. 20:00
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
2%
Na és olyan nő, aki fizetne testi szerelemért? 😏 Ha igen akkor nekem írhat bátran. Megdunáljuk okosba. Diszkréció + minőség 100% garancia
2022. dec. 27. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
97%
Testi szerelemre 3 perc alatt találnék embert. De nem elég egy f@sz, egy emberrel szeretnék szeretkezni.
2022. dec. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

Tehát érzelmileg is legyen értett, az ember?

Ezzel én is így vagyok.

2022. dec. 27. 21:04
 4/25 anonim ***** válasza:
21%
2: Azért azt sem olyan nehéz dolog találni, nem?:)
2022. dec. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
39%

Biztos találsz mást is 3 perc alatt (ingyen), csak nem biztos hogy ugyan arról a 'polcról'.


Értem ez alatt például -de nem kizárólag- hogy sokan nem túl jók az előjátékban sem, de legalább hamar el is durrannak és nem szenvedsz sokat 😅

2022. dec. 27. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
56%
5, ebben igazad van. Szerencsére a nők jobban bírják szex nélkül, nem annyira létszükséglet. Inkább egyedül, semmint fizessek érte, vagy olyannal bújjak ágyba, aki érdemtelen valamilyen okból. Ha 5 évig nem lesz, akkor 5 évig nem lesz, ez van. De van, akinél az érzelemmentes szex nem okoz örömöt.
2022. dec. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
0%
Ha eleget fizetsz, én az érzelmeket is szállítom 😁
2022. dec. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
6: Nem csak nők között van, akinek fontos a partner személyisége is a szexhez. Sok férfi is hasonló okból nem szexel.
2022. dec. 27. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
69%
Van egy csomó magyar nyelvű oldal akkor mi a franckarikának regelgessen az ember egy angol nyelvűn??? Nem Alabamában akarnak ismerkedni hanem Budapesten, Debrecenben, Szegeden stb. ahol meg beszélnek magyarul.
2022. dec. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

6, valahogy nem az ilyen alakokkal sodródom össze. Mondjuk csak 1-2 hónapja vetettem bele a társkeresésbe egy hosszabb kapcsolat után, de ugh... vagy egyből azzal kezdik, hogy szeretek-e szopni, vagy várnak a 3. levélig a dick pic-kel, de legfeljebb 30 perc után felvetődik, hogy vajon melyik a kedvenc pozitúrám.

Miért nem lehet előbb megismerni a másikat?

2022. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!