Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tudjak összehozni két...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudjak összehozni két pasit hogy hármasban szexeljenek velem?

Figyelt kérdés

Egy ideje már beindult a fantáziám és szeretnék felszedni két pasit és bevállalnék mindent, legalábbis azt hiszem. :)

Csak aztán rájöttem hogy ez nem is olyan egyszerü két pasit összehozni egyszerre és még ha lenne is két barát, nem biztos hogy egyszerre benne lennének egy hármas szexben.

Hogyan lehetne ilyet összehozni?

Az egyik barátnőm javasolta hogy menjek el egy swinger klubba és legalább csak mint néző és nem fontos részt venni ott bármiben is, de még sosem voltam olyan helyen és nem is tudom hogy zajlik az egész dolog és egyedül nem biztos hogy elmennék, mert tartok hogy rákényszeritenek olyan dolgokra amit én nem szeretnék és a másik dolog pedig nem tudom miféle emberek látogatják az ilyen klubbot.

Vagy akkor milyen más lehetőség lenne olyan ami a diszkréció adott??

Kizárólag környezetemben tervezem a keresést és nem a neten és erről az oldalról sem, úgy hogy nem kérek 1 gramm üzit sem!


2022. dec. 25. 14:44
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
91%
#10 Amúgy tudod mi ebben a vicces? Hogy ezzel csak azt éri el, hogy a normális emberek nem fognak neki írni, a debilek ugyan úgy betalálják. :)
2022. dec. 25. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

10#,11#


Teljesen igazatok van.


Én is mindig itt akadok össze normális nőkkel, és simán volt olyan, aki ugyan erre a célra keresett pasikat.


Hát valóra vált az álma.


Kedves kérdező, sose tudhatod, hogy hol találod meg azt, akit keresel, simán lehet itt köztünk is.


Sok sikert a kereséshez, és kívánom, hogy mielőbb megéld ezt a vágyad!

2022. dec. 26. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Itt vagyunk ketten ha gondolod
2022. dec. 27. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Na sikerült azóta összehozni?
2023. aug. 17. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!