Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, benne lennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, benne lennétek a barátnőtökkel és a fiútestvéretekkel egy közös hármasban?

Figyelt kérdés

csak elméleti szinten kérdezem, nem fogok ilyet csinálni.

a sztori annyi hogy a barátom bátyja elég jól néz ki és múltkor megláttam véletlen meztelenül és hát maradjunk annyiban hogy tetszett a látvány.


én mint nő nem lennék képes arra hogy hármasban csináljam velük, csak érdekel hogy egyébként a férfi ilyenkor benne lenne e. ne mondjátok hogy kérdezzem meg barátomtól mert nem akarom hogy félreértse így titeket "többi férfit" kérdezlek meg hogy amúgy nektek ha a barátnőtök előjönne egy ilyennel benne lennétek e.

köszi és nem kérek privátot mivel a kérdésből is kiderült hogy van barátom!

20/L


2022. dec. 8. 11:32
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátnőm ahol felmerült a hármas lehetősége. De semmiképpen nem tenném a testvéremmel.
2022. dec. 8. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
Benne lennék.
2022. dec. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
Én elég elutasító vagyok a hármas minden formájával, de a testvér dolog... különösen taszítóan hangzik.
2022. dec. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
88%
Nem.
2022. dec. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
73%
Fúj.🤮
2022. dec. 8. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
83%
Nem
2022. dec. 8. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat, egyelőre elég egyértelmű a válasz. én mindenkit felpontozok aki válaszol, a sok lepontozó nem én voltam.


esetleg még azt is beleírhatjátok a válaszba hogy azért nem mennétek bele (ha nem a válasz) mert a tesóddal kéne vagy mert amúgy se "osztanátok" meg a barátnőtöket. köszi!

2022. dec. 8. 11:58
 8/14 anonim ***** válasza:
79%

Mehet a hármas, sőt akár több pasival is benne vagyok, de


- nem a testvérrel, se egyéb családtaggal

- ne legyen mindennapos

- diszkréten csináljuk


Ha ezekbe belemegy a nő, akkor minden további nélkül szexelhetünk így, akar kapcsolatban is.

2022. dec. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Én amúgy sem lennék benne a hármasban, szerintem azért mert ahhoz akivel lefekszem valami módon kötődnöm kell. Nem tudnék egyszerre kötődni a csajomhoz is és máshoz is. Ha úgy mond neki hoznék be valakit, akkor ráadásul bele égne a retinámba hogy mástól élvez, ami után ne tudnék úgy hozzá nyúlni többé. Szerintem a párom is hasonló típus és ő sem tudna csajt rajtam látni egyik nap, másik nap meg önfeledten szeretkezni velem. A másik meg hogy ha mást kívánnék és tevőlegesen akarnék mást magamra akkor minek a párom nekem? Miért ne az legyen a párom akit kívánok? És nála is ugyanezek a kérdések vetődnének fel.

Aki benne van a hármasban, általában vagy nem annyira szereti, vagy nem annyira kívánja a párját, vagy mindkettő.

2022. dec. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
A 2F1N hármas félre van értve. Az a férfiak között is olyan kapcsolatot feltételez, ami elég ritka, és nem túl egészséges testvérek között.
2022. dec. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!