Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok, benne lennétek a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok, benne lennétek a barátnőtökkel és a fiútestvéretekkel egy közös hármasban?

Figyelt kérdés

csak elméleti szinten kérdezem, nem fogok ilyet csinálni.

a sztori annyi hogy a barátom bátyja elég jól néz ki és múltkor megláttam véletlen meztelenül és hát maradjunk annyiban hogy tetszett a látvány.


én mint nő nem lennék képes arra hogy hármasban csináljam velük, csak érdekel hogy egyébként a férfi ilyenkor benne lenne e. ne mondjátok hogy kérdezzem meg barátomtól mert nem akarom hogy félreértse így titeket "többi férfit" kérdezlek meg hogy amúgy nektek ha a barátnőtök előjönne egy ilyennel benne lennétek e.

köszi és nem kérek privátot mivel a kérdésből is kiderült hogy van barátom!

20/L


2022. dec. 8. 11:32
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Én is írtam már választ. Nő vagyok és nem volt még hármas szexben részem, nem is izgat a dolog, de azért pár dolgot érdemes szerintem átgondolni. Teszem azt nem jön be a dolog valami miatt (vagy csak szimplán rossz élmény, vagy elkezd féltékenykedni valaki). Ezeken szerintem - bár biztos nem egyszerű akkor sem - könnyebb túllépni akkor, ha a harmadik fél úgymond ismeretlen előtte, és utána sem találkoztok rendszeresen, hogy valakinek mindig eszébe jusson a dolog. Ha pl rossz élmény lenne akkor minden vasárnapi ebédnél nézegethetnéd a sógort. Ha meg jó élmény neked akkor a párodban merülhet fel, hogy te inkább a testvérére vágynál (mondjuk az ő farkától nagyobbat élveztél vagy tudom is én), és ha vele tényleg jobb szerintem úgy is kicsit cink rendszeresen találkozni utána. Minden esetre szerintem ezt ne vesd fel ilyen formában ötletként, legalábbis nálunk exemék hárman voltak fiú tesók, mindegyik jó pasi volt, de eszembe nem jutott volna valamelyiket felkérni magunk mellé “keringőre”.
2022. dec. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ugyan csak féltestvérem van és nem is sok közünk volt egymáshoz, de nem lennék benne ilyesmiben.
2022. dec. 8. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
93%

26f és igen: húgom van, vele semmiképp se a pasijával közösen, se nélküle, de amit te mondasz, abban elmételben igen és talán hetero vagyok :D


unokatesóm van, ő szopatott velem együtt csajt régebben.


szóval ha unokatesó v lenne egy bevállalósabb fiú testvér, abban benne lennék, hogy egy csajt dugjunk v szopassunk.


lehet, hogy csak futóbbat, de a helyzet nekem bejön.

2022. dec. 8. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem lenne merevedésem, ha a tesómmal együtt kéne szexelnem egy nővel.

Mindegy, hogy az ő barátnője a harmadik, vagy az enyém.

2023. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!