Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire átlagos ez a helyzet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire átlagos ez a helyzet?

Figyelt kérdés
Összejöttem egy sráccal pár hónapja és alsó hangon egy óráig bírja az ágyban és változatosan 5-7 pózzal.
2022. dec. 10. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Átlagon felüli
Átlagos
Átlagon aluli
20 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

:DDDDD


Ez inkább gáz, nem előny... ezer cikket lehet találni, ahol rég megdöntötték azt a mítoszt hogy az a király ha el se képes menni szinte az ember :) Kinek hiányzik az?

Legyen 10 perc de az JÓ. Ennyi. Aztán lehet ismételni... 1 óra... jólv an... oké... :))

2022. dec. 10. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Bizonyos szintű tapasztalatom van már, de még nem találkoztam olyan nővel aki 1 órát alaphangon bírt volna. Még egy tapasztalt, jól kezelt prostinak is kihívás lenne, nem hogy egy hétköznapi nőnek.

Persze azért, fel lehet tenni ilyen bugyuta kérdést, főként pasiként, mert úgy is anonim.

Ahogy #1 is írta, legyen 10 perc intenzíven, vagy érzelemmel, amit lehet ismételni, kifulladásig.

Megjegyzem, 7.-nél már csak levegő jött, de ettől eltekintve élvezhető minden perce. Ez inkább tükrözi a valóságot mind két nem szemszögéből.

2022. dec. 10. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 30-45 perc egy menet de azt keményen
2022. dec. 10. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Várj, kitalálom, és még a farka is átlagon felüli méretű. Ja, amúgy véletlenül sem csak dicsekedni akarsz azóta mindenkinek vele. ;)
2022. dec. 11. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!