Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Milyen férfiakra mondjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen férfiakra mondjátok,hogy jó az ágyban? Milyen tulajdonságokkal rendelkezzel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 18:10
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelmes szex előtt, közben és utána is. Simogat, dicsér, bókol, csókol, odafigyel, hogy elélvezzek, vagy mindent megtesz érte, hogy én is élvezzem. Orálisan kielégít és élvezem vele a szexet.
2022. dec. 4. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
19%

11-es, a bókolás miért lényeges?

Nagy szavakat kis puha pöccsel és hazug szájjal is lehet mondani. 😉

2022. dec. 4. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
64%
#12 Aki a kisebbet nem becsüli az a nagyot nem érdemli. Te eleve nem érdemelsz semmilyet. Max annyit hogy arcon köpjön valaki.
2022. dec. 4. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Bocsi, de nem egy kis görcs incelt kérdeztem. Most pedig köpjél fel, és állj alá!



Másrészt minek becsüljem a kisebbet (vagy akár a nagyobbat)? Férfi vagyok, férfias testméretekkel

2022. dec. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
31%
Ja hogy te egy lúzer, primitív, üresfejü ősember vagy akinek a nagy lőcse a legnagyobb erénye. Már értem. Én kérek elnézést.
2022. dec. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
0%
A te fejed mindjárt nem lesz üres, ha megeprezem a lányos kis pofók fejedet. 😎
2022. dec. 4. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem a bókolásnak mi köze ahhoz, hogy mekkora a farka? Vagyis szerinted, ha valakinek nagy a farka, akkor már felesleges dicsérnie a partnerét...? :D

Szerintem mindegy mekkora a mérete, attól igenis jól esik, ha bókol, nem értem, mi köze a kettőnek egymáshoz...

Az meg, hogy hazudik-e... hát hazudjon, ha az esik jól, de jó esetben azért már rájössz, ha ez nem igaz. Utóbb biztos, de attól még a szexet feldobta ugyanúgy.

Azért szomorú, hogy mindjárt erre gondolsz, de ugye mindenki magából indul ki...

2022. dec. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
0%

Nem magamból indulok ki. De lássuk be, a szavak csak szavak!


A farokméretnek meg úgy van hozzá közé, hogy vannak az incel-félék (például a 13-as) akik örülnek ha bármilyen dagadt punci jut ingyen, és arra ráakaszkodnak mint egy pióca, nyilván csak akkor van esélyük ha mindig azt mondják amit a másik hallani akar.


Csak ugye előbb-utóbb ez kibújik.

2022. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
100%
#18 Összetévesztesz magaddal. Én nem üldözöm a nőket, főleg nem az olyat aki nem is tetszik. Neked max csak utcalány lehet a barátnőd akiben már egy településnyi férfi járt, és a testéből él. Normális nő szóba se állna veled. Az ilyen mint te jobb ha nem szaporodik.
2022. dec. 4. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!