Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Milyen férfiakra mondjáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Milyen férfiakra mondjátok,hogy jó az ágyban? Milyen tulajdonságokkal rendelkezzel?

Figyelt kérdés
2022. dec. 4. 18:10
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hangsúlyt fektet az előjátékra, az izgatja, hogy nekem jó legyen, imád nyalni és ha túl hamar elsülne elsőre, akkor több menetre is képes.

Nekem ilyen aki jó az ágyban.

2022. dec. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
82%
Aki elvisz a csúcsra.
2022. dec. 4. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Odaadó, figyelmes, foglalkozik azzal, hogy én is elélvezzek, szereti a hosszú előjátékot, nem gyorstüzelő, szereti a vadabb szexet.
2022. dec. 4. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
18%

Rám nem azt szokták mondani hogy jó, hanem "a legjobb" meg hogy "tudtam, hogy jó vagy az ágyban" (ezt aközben hogy rajtam lovagolt), illetve a "fú, de jó vagy" (igen, ezen én is elneveztem magam, köszönjük Mr.Furkó!).


De volt aki azt mondta hogy "Te egy kis Casanova" vagy.


Tulajdonságaim: türelmes, gyengéd, érzéki, intelligens, tájékozott, tisztelettudó, őszinte, önzetlen. Ja, és remek analitikus képességeim vannak. Nagyon gyorsan felfedezem kit hogyan leghatásosabb szexuálisan izgatni


Nyugodtan pontozzatok le. De a 17-ből 9 nőnek (aki velem eddig szexelt) hüvelyi orgazmust okoztam 😏

2022. dec. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
64%
#4 nekem is,hogy így olvastam🤤
2022. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
7%
#5, neked is ?MI?, ahogy olvasod? Olyan mintha hiányozna az allítmány 🙄
2022. dec. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
10%
Azokra a férfiakra mondják akiknek nagy a farkuk. Ha 17+ cm a farka egy férfinak akkor már automatikusan jónak számít az ágyban. Nagy farokkal sokkal könnyebb kielégíteni egy nőt.
2022. dec. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
0%

5-ös, tényleg nem értem. Nem azért mert hülye lennék hanem mert nem egyértelmű.


Másrészt ha szarkazmus volt, sajnos azt sem értem. 😑 Kérlek mondd el.

2022. dec. 4. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
0%
Szarjon sünt 🦔 aki lepontozott a semmiért.
2022. dec. 4. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
#6,#8 és a privizők,igen az orgazmusra gondoltam😋
2022. dec. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!