Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos külsejű férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű férfi vonzó tulajdonságokkal képes lehet erre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy van egy átlagos külsejű férfi,aki nem tűnik ki a tömegből(175 cm magas,nem sportos alkatú,átlagos arcú). Ugyanakkor nagyon jó dumája van,jó humorú,ért a nők nyelvén,udvarias,stb. Nagyon jól el tudja adni magát,erős a meggyőző ereje,szuggesztív és karizmatikus. Szerintetek egy ilyen férfi képes lehet arra,hogy bármilyen nőt elcsábítson,legyen az akármilyen szép is és hogy igazi nők bálványa legyen a környezetében?. Nem magamról beszélek(már csak azért sem,mert 185 cm vagyok),csak érdekel,hogy kinek mi ezzel kapcsolatban a tapasztalata. Mert az kétségtelen,hogy a jó külső a csajozásban hatalmas előny,de életem során ismertem pár nőcsábászt és többnyire full átlagos faszik voltak.

2022. febr. 12. 05:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
11%
Egy férfi nem tudja megállapítani egy másik férfiról, hogy átlagos külsejű, vagy feletti.
2022. febr. 12. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Hát szerintem nagyon is,de egyáltalán nem ez a lényeg.
2022. febr. 12. 05:35
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Ha mindet nem, de sokat.
2022. febr. 12. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
81%

"Szerintetek egy ilyen férfi képes lehet arra,hogy bármilyen nőt elcsábítson,"


Nem.Az ilyen jellem nem csábít el bármilyen nőt,hanem a számok törvénye alapjan ,sok kísérletből mindig lesz valaki.

2022. febr. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Dorian Jugo válasza:
73%
Hát 175 cm magasságig biztos hogy minden nőnél van esélye:D
2022. febr. 12. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
39%
Automatikusan friend zone. Az ilyen pasiból lesz a bff, akivel shoppingolni megy az ember lánya, a próbafülke előtt vigyáz a cuccunkra stb.
2022. febr. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
Automatikusan mindenkinél friendzone? Nincs több kérdésem.
2022. febr. 12. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
28%
175 cm teljesen rendben van azokhoz a nőkhöz akik alacsonyabbak, értem én hogy egy 18cm-es nő nem akar nála alacsaonyabbat, de attól még nem kellene lekezelően beszélni a másikról, egy olyan tulajdonság miatt amit senki sem választhat meg.
2022. febr. 12. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
52%
A magasság egy elég fontos dolog(persze van akinél a legutolsó szempont) sok lánynál. Pl ha 175centi vagy nem fog oda menni hozzád a boltba a kisebb termetű leány, hogy vegyél le neki valamit a polc tetejéről és csak egy dolog ami miatt fontos a magasság.
2022. febr. 12. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
74%
8: 18cm-es nő? Arra kíváncsi lennék:))
2022. febr. 12. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!