Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy átlagos külsejű férfi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy átlagos külsejű férfi vonzó tulajdonságokkal képes lehet erre?

Figyelt kérdés
Tegyük fel,hogy van egy átlagos külsejű férfi,aki nem tűnik ki a tömegből(175 cm magas,nem sportos alkatú,átlagos arcú). Ugyanakkor nagyon jó dumája van,jó humorú,ért a nők nyelvén,udvarias,stb. Nagyon jól el tudja adni magát,erős a meggyőző ereje,szuggesztív és karizmatikus. Szerintetek egy ilyen férfi képes lehet arra,hogy bármilyen nőt elcsábítson,legyen az akármilyen szép is és hogy igazi nők bálványa legyen a környezetében?. Nem magamról beszélek(már csak azért sem,mert 185 cm vagyok),csak érdekel,hogy kinek mi ezzel kapcsolatban a tapasztalata. Mert az kétségtelen,hogy a jó külső a csajozásban hatalmas előny,de életem során ismertem pár nőcsábászt és többnyire full átlagos faszik voltak.

2022. febr. 12. 05:05
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
65%

10

Tudom, utólag észre vettem hogy elfelejtettem egy 0-át. :D

2022. febr. 12. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
74%
Jól van, csak gondoltam lecsapok rá:))
2022. febr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
30%
Simán.
2022. febr. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
91%

#2!


Pedig a lényeget látta meg az 1-es!

Ugyanígy a nők sem képesek megállapítani a másik nőről, hogy mennyire vonzó a férfiaknak. A barátnőm kifejezetten szépnek tartott egy másik nőt, aki szerintem egyértelműen csúnya volt. Akitől meg el voltam ájulva, azt egy pillanatig nem tartotta vetélytársnak.

Van olyan haverom, akiről azt gondolná minden férfi, hogy esélye sincs a nőknél. De jó fej és magát is kiröhögi. Hidd el, a férfiak legalább 90%-a vevő lenni a feleségére!


Olyan viszont nincs, hogy mindenkinél esélyes valaki.

2022. febr. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
93%

Nem igazán.

Lehet sokkal nagyobb sikere, mint a hozzá hasonló adottságú, de átlagos szociális képességekkel rendelkező férfiaknak, de rengeteg időt, energiát és próbálkozást kíván. Amit ő valószínűleg élvez, pont azért, mert társasági ember.

Szintén jól felsimeri, hogy kinél nincs esélye, és arra nem vesztegetni az idejét. Tehát, ha nem ő választaná ki a csajokat, hanem találomra böknél rá nőkre, hogy tessék, csábítsd el, nem lenne közel sem olyan sikeres.

2022. febr. 12. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
90%

Igen létezik! Van ilyen haverom, nem túl helyes, nem túl magas, de szinte minden nőt "ki tud dumálni a bugyijából". Hatalmas "arc", laza, közvetlen, határozott, magabiztos, óriási dumája van, 5 perc után dőlsz a röhögéstől, társasági ember, egyfajta társaság közepe.

Hozzáteszem "szinte minden nőt" - azaz mindet ő sem, de van annyi rutinja hogy pillanatok alatt ráérez hol érdemes próbát tennie és hol nem.

2022. febr. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 after stroke ***** válasza:
36%
Ezeréves megállapítás; a férfi a szemével lesz szerelmes, a nő a fülével. Mit is jelent ez? Azt, hogy míg a férfiak a látványra indulnak be, addig a nőnek sokkal fontosabb, hogy mit duruzsolsz a fülébe.
2022. febr. 13. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
53%

Ebből pont a lényeg marad ki.

A nő választja ki, hogy ki duruzsolhat a fülébe. Onnantól meg jóformán csak elrontani lehet

2022. febr. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
59%
Ne bármilyen nőt akarjál elcsábítani, hanem azt az egyet, akibe beleszerettél!!!
2022. febr. 13. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Igen. Pont ez a lényeg eltudja magát adni, ért nők nyelvén. Ez kell nekik nem a 190cm es bájgunár.

Nyilván ha bajgunár ferrárival jár az megcsavarja a dolgot.


Nekem béna szövegem van,azt sem tudom eladni amire a vásárló vágyik.

Vol csajom....igen 1x.

Pffff.

2022. márc. 9. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!