Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire tudják ezeket a rossz tulajdonságokat egyszerre elfogadni egy férfiban egy átlagos vagy csinos nő?

Figyelt kérdés

Nagy mértékű elhízás

Anyuci pici fia

Félénkség

Munkanélküliség


2019. szept. 25. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

Ebből egy is szakító ok.Úgyhogy semennyire.

Hacsak nem egy troll kérdés.Nehéz elhinni, hogy van olyan, aki ekkora lúzer.

2019. szept. 25. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%

Az első kettő kizáró ok.

A félénkségnél kérdés, hogy milyen mértékben, és hajlandó-e kilépni a komfortzónájából.

A munkanélküliségnél pedig két kérdés számít: mióta és miért, illetve, hogy tesz-e az ellen, hogy ne így legyen. Amennyiben utóbbira nem a válasz, kizáró ok.

2019. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
91%
Egyetértek az elsővel. Ne haragudj, de ha ez mind igaz valakire, fel nem tudom fogni, hogy vár el bármit. Ebből nekem mind külön-külön is kizáró ok lenne.
2019. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
2-es a legrosszabb. Az okozza az összes többit. Ha nem anyukád töm, nem fogsz elhízni (gondolom mivel etetett eddig is ha elhízott vagy), pláne hogy no munka no money, a félénkség meg olyan hogy ha lefogysz simán lehet hogy eltűnik a félénkség. De amíg ott van anyuci és akarja hogy ott legyen neki az icipici fia 0-24, addig nem lesz itt semmi.
2019. szept. 25. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Átlagos nőnek tartom magam és egyiket se tudom elfogadni. El is mondom, miért. Én azt várom el, amit magam is nyújtani tudok. Tehát a listádat nézve:


Nagymértékű elhízás - vékony alkatom van, heti háromszor edzek -> szóval ez kizárva.


Anyuci pici fia - gimis koromtól kezdve tanultam önállósodni és jó rég nem élek a szüleimmel és nem is függök tőlük -> kizárva szintén


Félénkség - ez még talán az egyetlen elfogadhatóbb pont, viszont ha félénk vagy eleve hogy akarsz, tudsz ismerkedni? Nem vagyok nagyszájú megmondóember, de nyitott vagyok az emberek felé és szeretek velük beszélgetni. Egy félénk partnerrel ez nem lenne egyszerű.


Munkanélküliség - ha azt látom hogy akar és tesz is azért hogy ez változzon, nem zárom ki egyből. Ha viszont nem keres állást se és csak nyafog hogy úgyse veszik fel őt sehova, akkor mehet isten hírével.

2019. szept. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
95%
És mégis hogy gondolta ilyen tulajdonságokkal a kapcsolatot? Majd a nő kezdeményez, meg a nő is tartja el?
2019. szept. 25. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!