Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sub lányok! Milyen könyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sub lányok! Milyen könyen találtok magatoknak dom pasit ? Milyen az ideál , mint külső mint belső tulajdonságokat nézve .

Figyelt kérdés

2022. febr. 15. 15:07
 1/9 anonim ***** válasza:
87%
Ideális hogy irányitson,adja meg keményen.
2022. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon nehezen találok. A hétköznapokban én vagyok a domináns, de az ágyban elvárom, hogy a pasi legyen. Na ilyen nem sok van..
2022. febr. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolat,és majd idővel ez kialakul.Kimondottan erre nem lehet párt találni, legalábbis én tuti nem engedném meg,hogy egy idegen csak úgy megkötözzön.
2022. febr. 15. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a 3 mas mondja
2022. febr. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
60%

3

Kivéve, ha fizet neked, ugye?

2022. febr. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Ideális: legyen FÉRFI, erős - jellemben, kisugárzásban, tudja mire van szüksége egy Nőnek. Jelentkező bőven lenne, de pont ezek a tulajdonságok hiányoznak belőlük - így nem könnyű találni.
2022. febr. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

6

Azért vannak kivételek! :)

2022. febr. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon nehéz találni. Ez nem csak szájalás, meg lefogom a kezed szex közben. Ehhez kell egy belső tartalom is, hogy elhigyjem, hogy ki tudjak kapcsolni mellette. Nagyon kevés pasiban van ez meg ösztönösen.

Egyébként elég akaratos is vagyok, és ha nem érzem biztosnak a terepet, simán átveszem az irányítást. Innentől meg már csak sima szex.

Külsőre valamennyire válogatok, se a kövéreket ne, se a nagyon szőrös pasikat ne. De hogy szőke vagy barna, az nem érdekel.

2022. febr. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 igen vannak kivételek (szerencsére), mondjuk úgy 100-200-ból egy, a többi csak "láttam már videón kipróbálnám"
2022. febr. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!