Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Be lehet "rozsdásodni", ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be lehet "rozsdásodni", ha szakítás után eléggé ad hoc a szexuális életem?

Figyelt kérdés

Vagy ez olyan, mint a biciklizés?


Lassan két éve szakítottam a barátnőmmel, 7 év után, és azóta valahogy nem hiányzott az ellenkező nem komolyabban. Eddig.


Nektek voltak hasonló periódusaitok?



#"inkább gyakorolni kellene, mint lamentálgatni"
2022. dec. 4. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Maszturbálni sem szoktál?
2022. dec. 4. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen a szex olyan mint a kerékpározás - ha a járdán csinálod akkor zavarja a gyalogosokat :)
2022. dec. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
😂🙌 10/10
2022. dec. 4. 13:44
 4/7 A kérdező kommentje:
#1 A maszturbálás az más, tökéletes harmóniában vagyok magammal 😆
2022. dec. 4. 13:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg nincs gond. Neked érzelmek nélkül nem megy a szex. Ez pedig így normális.
2022. dec. 4. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Embere válogatja mindenki más. Nekem van barátnőm és lehet hülyén hangzik de már három és fél éve nem szexeltem. Tulajdonképpen a barátnőm a féltékenységével megakadályozta ,hogy ne csaljam meg. Azt kell mondjam leszoktatott a szexről. Régebben éltem haltam a szexért, szerettem örömet okozni. Ma teljesen közömbös lettem. Ha szakítanék is a barátnőmmel nem biztos , hogy keresnék mást. A szex nélkül eltöltött hosszú időtartam libidó csökkentő. Legalábbis én ezt tapasztalom. Ja és egy fontos infó: 45 éves vagyok. Szóval azért már talán öreg is lennék a szexhez. :)
2022. dec. 4. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ne haragudjatok, valószínűleg rosszul fogalmaztam. Inkább az érdekel, hogy el lehet-e felejteni, hogy kell hozzáérni egy nőhöz, csóklni, és egyéb, a hálószobában szerzett tapasztalatokat.


Persze, mindenkinek mások az egyéni preferenciái, de azért van egy alapkészlet 😀

2022. dec. 4. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!