Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt, hogy első ágyjelenet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt, hogy első ágyjelenet kezdetén vagy közben gondoltad meg magad és mondtál nemet, léptél le, mi volt az oka?

Figyelt kérdés

2022. okt. 31. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
92%
Volt, az elején, de nem én léptem le, hanem a fiú. Kiderült, hogy csak a borotváltat szereti.
2022. okt. 31. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét helyzetet megéltem. Volt, hogy én állítottam le a szexet és vetettem véget a viszonynak, volt, hogy a másik. Egy-egy ilyen történt.

Amikor én léptem, akkor a csaj nem volt annyira tiszta, mint gondoltam. Sem a lakása, sem ő maga nem felelt meg az igényeimnek. Nem volt kellemes élmény, zavarban is voltam a helyez miatt. Nehéz ilyenkor jól tálalni a másiknak. Úgy döntöttem, nem részletezem az okokat, elégedjem meg annyival, nem illünk össze, nem egymást keressük. Meglehet, bunkónak tartott, de még mindig jobb, mintha kitálaltam volna.

Amikor engem dobott a nő, miután már nálam volt és belekezdtünk, az érdekesen végződött. Csókolózás, ölelkezés, tapizás, ruhák részben lekerültek, amikor azt mondta, nem engem keresett. Képembe mondta őszintén, más adottságokra van igénye, én kevés vagyok neki átlagos intim képességemmel. Ennek bő 20 éve. Érdekesség, barátok maradtunk mai napig. Sőt, akkoriban együtt mentünk el egy ismerkedő, párkereső oldal által szervezett buliba. Nem mint pár, hanem mint barátok. Egyszer egyik barátnőjével is összehozott, akivel 6 hónapig alkottunk egy párt.

2022. okt. 31. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Volt, hogy miután kivettem a kezem a bugyijából, és elkezdtem érezni a szagokat, inkább otthagytam.
2022. okt. 31. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem volt ilyen. Bár nekem csak egy barátnőm volt eddig. 40f
2022. okt. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

#1

Kellesz nekem!!!

2022. okt. 31. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt, akivel bizonytalanabb volt, de ő is felizgatott annyira, hogy végül ágyba vitt.


Pedig hezitáltam előtte, de oké beszélgessünk, persze. Közben boroztunk, meg simogatott - a karomat, a hátamat, majd a combomat. Aztán az ujjaival széttárta és bugyin keresztül "teljesen véletlenül" körözgetni kezdett a csiklómon... onnan meg nem volt visszaút.


Legalábbis már nem tudtam mit mondani, mert túl jó volt, amit csinált.

Egyetlen percig sem volt erőszakos, elérte hogy önként belemenjek.

Az aktus maga felejthető élmény volt, nyalni viszont nagyon tudott (ritka, amikor elsőre orgazmust okoznak így, de neki sikerült).


Olyan, akitől tényleg nem akartam semmit, el sem jutottunk, hogy felmenjek a lakására, mert nem tudhatom, elenged-e, vagy bántalmaz.

2022. nov. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Velem olyan volt, hogy a lány illuminált állapotban feljött velem a lakásomra, majd amikor közeledtem volna hozzá, nyomulásra hivatkozva lerázott.

Pedig tudta, hogy nem a bélyeggyűjteményemet akartam neki megmutatni...


¯\_(ツ)_/¯

2022. nov. 3. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!