Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lejött neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejött neki, hogy milyen hatással van rám, vagy lehet direkt ezért csinálta esetleg?😅

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan férfivel randizom, akivel egy ideje már ismerjük egymást, és nem a randizás miatt ismerkedtünk meg. Tudja hogy én még nem voltam senkivel, és én is tudom, hogy ő igen, ráadásul még idősebb is nálam. Szóval áthívtam vacsizni/filmezni de 3x leegyeztettük, hogy ez csak ennyit jelent, csak én nem annyira szeretem a nyilvános helyeket. Harisnya és szoknya volt rajtam, a film elő 20 perce után szerintem már a combomat simogatta, de egyre feljebb jött a keze, meg ugye össze volt zárva a lábam, de az ujjaival így “széttárta” nem tudom mit mondjak, szóval később ilyen kisterpeszben ültem, ő pedig a combomat simogatta egészen a tövénél, én néha véletlen oda is ért. De közben végig a filmet néztünk. Az a helyzet, hogy nagyon felizgatott, főleg mikor utána csókolóztunk is a konyhában, teljesen nedves lettem😅. Nagyon remélem, hogy nem jött rá, de logikusan gondolkodva meg talán pont ez volt a célja. Nem tudom. Ez tegnap volt, de ma este is jön át és félek kicsit több lesz, amit nagyon szeretnék, de biztosan béna leszek és még azt sem tudom engem mi izgat😅 segítsetek, mit csináljak? Csak nem mondhatom ezt mind el neki…19L és 24F

2022. okt. 31. 09:40
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell neki semmit elmondani. Tudja ő jól, hogy mit szeretnél. Bízd rá magad.
2022. okt. 31. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

"néha véletlen oda is ért"

És természetesen nem véletlen ért oda...

2022. okt. 31. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el! Nagyon is tudta, hogy mit csinál. Nem feszülj rá engedd át magad az érzéseknek és ha valami esetleg nem tetszene akkor szólj neki.
2022. okt. 31. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
92%

Irigylem az illetőt. :D

Amúgy szerintem nagyon is jól tudta, hogy mit csinál.

2022. okt. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
91%
Én lányként mondom neked, hogy tökéletesen tudja mit csinál, és jól csinálja, nekem is tetszene. Szerintem ha van kedved bízd rá magad, ha ennyi is már nagyon jól esett képzeld el ha többet is kapsz tőle :D
2022. okt. 31. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
#5 tudom, biztosan nagyon jó lenne, de még sosem volt orgazmusom😅 sőt eddig még ennyire felizgulni sem tudtam mint tegnap, így nem tudom az egész milyen lenne, mert egyszerűen egyedül nem volt ilyen még.😅 Emiatt félek kicsit, de közben nagyon vágyom is rá.
2022. okt. 31. 10:26
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha még nem is izgultál fel még ennyire, mint most, akkor jó eséllyel a többivel sem lesz gond. :D
2022. okt. 31. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdező: hagyd hogy történjen meg. Élvezd és érezd jól magad. Engedd el az estét lazára és minden olyan lesz amire 40 év múlva is szívesen emlékszel majd. Ha arra "téved" keze. Kicsi jelet adhatsz pl. egy kicsivel nagyobb terpesszel és már tudni fogja, hogy haladhat tovább.

Valószínű meg is fogja neked nyalni a csiklódat és élvezni fogod.

Ilyen helyzetben már nincs szégyenlősség és ehhez hasonló korlát csak az élvezet. Jó szórakozást.

2022. okt. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Nyugi, tudja, hogy mit csinált veled - és direkt csinálta ;)


Egyébként ügyes, mert ezzel az erővel le is fektethetett volna. Nyugi, aki így felizgat, annak önként szétteszed (tudod, az eszed valahol másutt, a csókok és simogatás meg könnyedén meggyőz, hogy neked is jó lesz).


A barátom is csak így kezdte, és a kövi randin már az övé voltam, mert nem állt le, én pedig nem szóltam rá.

2022. okt. 31. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

A szégyellősség meg. Oooh, emlékeszem, én milyen szégyellős voltam.

Huh, egyszerre izgatott, amiért ezeket teszi velem és jó volt, másrészt pedig féltem egy picit a saját reakciómtól.


A nyalás... hát... nem voltam benne biztos, hogy akarom, mert előtte még nem élveztetett el "úgy" senki, de nem hagyott választást.

Egy nyugtató mosollyal széttolta a lábam és nyalni kezdett.

Rettentő furcsa volt, és bevallom, ellenkeztem is - nem őellene, hanem fejben, féltem magam elengedni.


Ő csinálta tovább, és hidd el eljön az a pont, amikor bármennyire izgulsz is, hogy mennyire leszel akár hangos, vagy bármi, egyszerűen nem akarod hogy abbahagyja.


És kinyalt 3 orgazmusig. Furcsa volt, remegtem, nyöszörögtem, a harmadiknál meg nyüszítettem :D mert annyira jó volt.

Ciki? Nem az, örült, amiért elvihetett a csúcsra.

2022. okt. 31. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!