Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek lejött neki, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lejött neki, hogy milyen hatással van rám, vagy lehet direkt ezért csinálta esetleg?😅

Figyelt kérdés
Szóval egy olyan férfivel randizom, akivel egy ideje már ismerjük egymást, és nem a randizás miatt ismerkedtünk meg. Tudja hogy én még nem voltam senkivel, és én is tudom, hogy ő igen, ráadásul még idősebb is nálam. Szóval áthívtam vacsizni/filmezni de 3x leegyeztettük, hogy ez csak ennyit jelent, csak én nem annyira szeretem a nyilvános helyeket. Harisnya és szoknya volt rajtam, a film elő 20 perce után szerintem már a combomat simogatta, de egyre feljebb jött a keze, meg ugye össze volt zárva a lábam, de az ujjaival így “széttárta” nem tudom mit mondjak, szóval később ilyen kisterpeszben ültem, ő pedig a combomat simogatta egészen a tövénél, én néha véletlen oda is ért. De közben végig a filmet néztünk. Az a helyzet, hogy nagyon felizgatott, főleg mikor utána csókolóztunk is a konyhában, teljesen nedves lettem😅. Nagyon remélem, hogy nem jött rá, de logikusan gondolkodva meg talán pont ez volt a célja. Nem tudom. Ez tegnap volt, de ma este is jön át és félek kicsit több lesz, amit nagyon szeretnék, de biztosan béna leszek és még azt sem tudom engem mi izgat😅 segítsetek, mit csináljak? Csak nem mondhatom ezt mind el neki…19L és 24F

2022. okt. 31. 09:40
1 2
 11/18 Senior Séf ***** válasza:
74%
Ismered a vicc csattanóját: meg hát!
2022. nov. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Mi történt tegnap este?
2022. nov. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát végül konkrét aktus nem volt, mert nagyon izgultam, de ezen kívül csodás volt, mármint nagyon nagyon.😅
2022. nov. 1. 18:24
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
csak pusztán kiváncsiságbol mi történt?
2022. nov. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
Hát csak pettingeltünk vagy hogy szokás mondani.
2022. nov. 1. 23:30
 16/18 anonim ***** válasza:
42%
Ok, akkor végre egy kicsit meg is nyalta neked orgazmusig, meg viszonoztad?
2022. nov. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
8%
Ha még nem voltál senkivel, akkor nem a leendő pároddal lenne jó az első aktust megejteni? Nem egy idegennel, akivel nem akartok járni utána egymással? Vagy csak a szeretője akarsz lenni?
2022. nov. 2. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Nem egy idegen, alakul a kapcsolatunk szerintem, és főleg ő mond olyanokat amik hosszabb távra utalnak.
2022. nov. 2. 11:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!