Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez elég lenne nektek a szakítá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez elég lenne nektek a szakításhoz?

Figyelt kérdés

Összejöttem egy 30 éves nővel, szexeltünk is már többször. nagyjából jó is minden az ágyban, kivéve 1 dolgot. semmiképp nem tudom rávenni, hogy kinyalja a fenekemet, én ezt igényelném és én is megteszem neki. már azon filózok, hogy szakítok vele, mert nekem így hiányérzetem van. idősebb is vagyok és a jó merevedéshez szükségem lenne erre.

58F


2022. nov. 19. 12:09
A kérdező szavazást indított:
kirugnám
megalkudnék
25 szavazat
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Ugye ez egy vicc? xD

Ezt nem lehet röhögés nélkül elolvasni....Ilyen nincs...

2022. nov. 19. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
miért lenne vicc?
2022. nov. 19. 12:15
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Azt akarod mondani hogy a segg nyalásnak természetesnek kell lenni.
2022. nov. 19. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
nekem az. ezért is gondolkodok a szakításon, ha partneremnek nem az. de még lehet, hogy sikerül rávenni.
2022. nov. 19. 12:17
 5/23 anonim ***** válasza:
100%
Meg ne haragudj, de szintén 30 éves nőként mondom, hogy inkább tedd össze a két kezed, hogy egyáltalán ennyire fiatal (hozzád képest) nőt találtál, akivel amúgy minden jó az ágyban. Nekem biztos hogy nem lenne "kedvem" egy 60 éves ember fenekét nyalni (mondjuk nem csak ahhoz nem, azért is mondom, inkább tedd össze a két kezed).
2022. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%

azért első pár alkalom után bárkinek erős lenne

én csinálom pasinak, de ahhoz bizalom és idő kell

2022. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2022. nov. 19. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Speciel én nem szakítanék mert nem is vágyom ilyesmire. Neked viszont ha ez a legfőbb nünükéd és e nélkül semmiképpen sem működik a szex akkor engedd el a nőt had keressen ő is olyan partnert akivel klappolnak a dolgok.
2022. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
84%
Amire RÁVESZNEK az ágyban, azt tudod minek nevezik a btk-ban? Erőszaknak. Szerintem "rúgd ki", mindenki jobban jár.
2022. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%

Az ilyen válogatós marhák érdemlik meg,hogy még ennyi idősen is egyedül vannak.


Szegény nő nem tehet róla,hogy neked már csak akkor áll fel ha kézen állsz 🤷🏼‍♂️

2022. nov. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!