Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem miután rosszul reagáltam le hogy zaklatták szexuálisan?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hete elment külföldre tanulni megegyeztünk egy tavkapcsolatban amíg vissza nem ér. Néhany napja egy srác a metrón fogdosta és oda dorgolte magát hozzá. Ezt ő nem mondta el nekem csak sokkal később,és mikor azt mondta hogy azért nem mert elfelejtette és nem fontos,kiakadtam hogy mégis csak fontos és hogy ilyeneket nem kellene magába folytania mert azzal nem fog tudni megbirkozni. Össze vesztünk rá egy napra bocsánatot kértem o viszont szakított velem arra hivatkozva hovy úgy érzi hogy nem bízom benne(holott erre soha nem adtam okot)és hogy ő nem elég jó nekem nem tud nekem megfelelni és 19 évesen élnie kell az életet nem úgy éreznie hogy vissza húzom. Egy hete még együtt tervezzük hogy miután vissza jön mit fogunk csinálni. Ennek van bármi értelme? Nem is szakított ahogy ő fogalmazott hanem "szünetet"kert amíg túl lép ezen és össze tudja szedni hogy mit akar.

2022. okt. 30. 00:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hat ez offos. Nem emiatt akadt ki igazából, hanem ő alapból szakítani akart és ráfogta erre. Teljesen normális volt a reakciód.
2022. okt. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Viszont semmi jele nem volt előzőleg. Mielőtt elment megegyeztünk hogy nem húzzuk egymás idejét és nem kezdünk bele ha nem gondoljuk úgy hogy menni fog. Csak jött egy het múlva egy veszekedés,és annak ez lett a vége.
2022. okt. 30. 00:19
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
háát ez elég nagy kamunak tűnik... vagy féltékennyé akar tenni téged.. hogy mégjobban figyelj rá.. vagy ez egy enyhe jelzés volt hogy már kavart valakivel.. Mi az hogy elfelejtette?? :D hagyjál már..
2022. okt. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem talalt ott valakit…

Irj ha beszelnel rola

En is 19 vagyok

2022. okt. 30. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
92%
En is ugy gondolom, hogy talalt valaki mast ott, bar valoszinuleg nem allt tul stabil labakon a kapcsolatotok az O reszerol legalabbis.
2022. okt. 30. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
77%
szexelni akar másokkal, vagy már szexel is. majd ha kiélte magát akkor lehet hogy vissza menne, és ezért mondta a szünetet
2022. okt. 30. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez bukó.
2022. okt. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Esetleg legálisan szeretne félrekefélni? Ott kint valakivel?
2022. okt. 30. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
En is gondolkodtam ezen de nem olyannak ismertem meg.
2022. okt. 30. 01:11
 10/15 anonim ***** válasza:
82%

"de nem olyannak ismertem meg."


🤣🤣🤣🤣


Te nem csak őt, hanem a nőket se ismered.

Ez teljesen sima ügy.

Kiment külföldre, aztán csak púp vagy a hátán.

Igaz, neked azt mondta, hogy neki idő kell a szexhez, itt meg már első este ketten kefélték egyszerre, de nem baj.

Igaz, kicsit érdekesen, de legalább volt benne annyi, hogy szakított veled.

Valszeg most is épp valahol bsszák.

Jobb, ha elfelejted és nem idegeskedsz.

2022. okt. 30. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!