Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőm szakított velem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm szakított velem miután rosszul reagáltam le hogy zaklatták szexuálisan?

Figyelt kérdés
Barátnőm egy hete elment külföldre tanulni megegyeztünk egy tavkapcsolatban amíg vissza nem ér. Néhany napja egy srác a metrón fogdosta és oda dorgolte magát hozzá. Ezt ő nem mondta el nekem csak sokkal később,és mikor azt mondta hogy azért nem mert elfelejtette és nem fontos,kiakadtam hogy mégis csak fontos és hogy ilyeneket nem kellene magába folytania mert azzal nem fog tudni megbirkozni. Össze vesztünk rá egy napra bocsánatot kértem o viszont szakított velem arra hivatkozva hovy úgy érzi hogy nem bízom benne(holott erre soha nem adtam okot)és hogy ő nem elég jó nekem nem tud nekem megfelelni és 19 évesen élnie kell az életet nem úgy éreznie hogy vissza húzom. Egy hete még együtt tervezzük hogy miután vissza jön mit fogunk csinálni. Ennek van bármi értelme? Nem is szakított ahogy ő fogalmazott hanem "szünetet"kert amíg túl lép ezen és össze tudja szedni hogy mit akar.

2022. okt. 30. 00:16
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
42%

Csatlakoznék a 10es válaszolóhoz.

Kihasználta hogy külföldön van és így össze vissza dugathatja magát, akár pénzért is. De lehet pusztán szórakozásból. És mivel ő ellentétben veled ismer téged, tudta hogy ezt nem tűrnéd, így lapátra tett és ő boldog amíg te szomorú vagy.

Nyugodj meg, majd mikor csapágyasra hajtották akkor vissza akar jönni, te meg visszafogadhatot mindenki más használt portékáját.

Nézd meg a Forrest Gump-ot. Az is erről szól

2022. okt. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Láttam. Lehet én is elkezdek futni :)
2022. okt. 30. 01:35
 13/15 anonim ***** válasza:
0%

ma 01:35


Aztán nevelheted ő miatta az AIDSes pulyát.

2022. okt. 30. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%
A távkapcsolat alapból egy vicc. Igazuk van a többieknek. Kibaxta a műbalhét, mert nincs benne annyi gerinc, hogy őszinte legyen. Én biztos, hogy utána mennék és kitépném az összes haját.
2022. okt. 30. 05:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból írom, hogy a zaklatás megosztása a másikkal pont, hogy erősebbé tesz egy kapcsolatot, bár itt te is rosszul reagáltad le.

Ellenben a szakítás/szünet kérés tényleg furcsa lépés. Szerintem is van valami más a háttérben, amit nem akar/mer elmondani.

2022. okt. 30. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!