Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol találhatnek idősebb nőket...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnek idősebb nőket magamnak, akik szeretik a 35 éves férfiakat?

Figyelt kérdés

Budapesti, 3.keruletben lakó férfi vagyok és eléggé nehéz keresni olyan oldalt ahol vannak 50-60-70 plusszos hölgyek fent, akik benne lennének pár dologban...

Van valami ötlet?

18 évesen is az idősebb hölgyeket kedveltem és voltam velük. (18 évesen 47 éves hölgy volt eddig)



2022. dec. 2. 12:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
79%
Lemész egy adott swingerbe és ott normálisan viselkedsz (jár egy 70 körüli hölgy is péntekenként).
2022. dec. 2. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Lemegyek én a swingerbe de itt nincs normalis!

Vagy ratyiskodni kell vagy sokat fizetni azért hogy jó legyen valami is.

Ez nekem nem pálya.

Meg egy emberből valasszak?

Egy 70 éves nőből?

Azért ez nem olyan jó!

Én olyat szeretnék ahol vannak többen és lehetne egymásra hangolodni egy kicsit!

választani egymásból!

Kitalalni hogy kinek melyikunk jön be meg hasonlók.

2022. dec. 2. 13:06
 3/12 A kérdező kommentje:

Annyi nő van az utcán is tudom!

De nem lehet mindegyikhez oda menni ilyen kérdéssel!

El fog vinni a jard. :D

Valami olyan oldal vagy fórum ahol ezért vannak fent az emberek, olyan nincs?

2022. dec. 2. 13:12
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Tarskereson?
2022. dec. 2. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%

#2 bocs, de szerintem sose voltál még swingerben csak városi legendákat hallottál róla. "Ratyiskodni"??? Az 5+2 Bp-i swingerből 4+1-ben kifejezetten nem lehet "melegedni", megkérnek hogy ezt inkább máshol ha pasik egymása akarnak kapzsulni. Fizetni igen kell - a belépőért semmi másért (amiben a buli, korlátlan kaja, pia benne van), minden más bent szimpátia alapján működik. Nem csak ama 70 éves nő van a helyen ha nem még nagyon sok más pár, szóló nő is (ettől még szimpátia alapján műxik).

Kívánságlista persze lehet, bemész valahova és máris ott várnak a dugásra váró nők fürtökben lógva hogy csakis te végre megszólítsd őket? Na én meg olyan helyet akarok ahol szépségkirálnyők azonnal vad leszbizés közepette rámugranak :D Ilyen hely nincs (csak a kupiban) semmilyen változatban.

2022. dec. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
55%
Az öregek otthonában.
2022. dec. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

5/

Én voltam már pár helyen és eddig a glorycaffe volt ami bejott, de mint normál 20-30 év közti lányok voltak csak.

Akik idősebbek voltak azoknak ott volt a futtatojuk is.

Igen, ugyanúgy kifizetem a 10ezres beugrót és lehetett választanom.

De én külön dolgot keresek!

Nem ezt!

Lehetett őket nézni ahogy dugják, szopatjak őket és utána én is be szállhatok.

De még mindig az a kérdés, hogy olyan oldal vagy hely van e, ahol csak az idősebbek vannak és keresik a fiatalabb faszt?

Tudom régen volt a zserbó.

De már nincs!

2022. dec. 2. 13:39
 8/12 anonim ***** válasza:
10%
Szerinted 50-60 és azon felüliek mennyire igénylik a sexet? Sokan már 40 éves korukba sexetek utoljára. Mit vársz te ezen felül... érthetetlen.
2022. dec. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

8as

Rengeteg nő van aki igényli a szexet!

Nézd meg az online felületeket!

Ott sokan vannak akár 70 év felett is.

Csak ők pénzért csinálják, meg magamutogatasert.

Nekem meg csak olyan kéne aki az utcán sétál és nincsen fent ilyen oldalakon vagy éppen csak keresi az ilyen kapcsolatot!

Ez miért olyan nehéz dolog?

Mindenre van már lehetőség!

Akkor erre miért nincsen?

2022. dec. 2. 14:03
 10/12 A kérdező kommentje:

Meg az hogy utoljára 40 évesen szexeltek az nem jelent semmit!

Attól még simán be lehet dugni a nyelvemet, amíg nem izgul fel és aztán jöhet a többi!

2022. dec. 2. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!