Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női mellbimbó miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női mellbimbó miért ennyire tabu? A férfiak meztelen felsőtesttel strandolhatnak, mi nők miért nem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 21:16
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
64%

“Nem érdekel a többi nő”


Na ez a modern feminizmus… xD

2022. nov. 16. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
55%
ezt a suta picsát😂
2022. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Attol meg nem kuldok kepet mert ugy megyek strandolni. Nem azert megyek ugy, hogy mutogassam magam, hanem mert sokkal kenyelmesebb es szabadabbnak is erzem magam
2022. nov. 16. 22:06
 24/38 anonim ***** válasza:
54%
Tedd azt akkor. Senkit nem érdekelnek az aszott orángután melleid.
2022. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
59%

Egy női mell sokkal nagyobb hatással van a férfiakra, mint egy férfi mell a nőkre. Valószínűleg köze van ahhoz, hogy a férfiak nem táplálják arról a gyerekeiket.

Nudista strandon viszont mindenki nyugodtan lehet meztelen.

2022. nov. 16. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

#24

Megha orangutan lenne. Feszes, kerek

2022. nov. 16. 22:35
 27/38 anonim ***** válasza:
73%
Akkor az egy orángelőtt.
2022. nov. 16. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
57%

Undorító a felfogásod.

Egyébként teljesen jogos ennyi erővel tényleg bárki mászkálhatna akár egy szál f*szban is.

Nem tudom hallottál-e arról de van egy bizonyos kimondatlan társadalmi elvárás aminek meg kéne felelni mindenkinek, tekintettel lenni másokra. A gyerekeim meg majd ezt látják? Ha ennyire mutogatni akarod magadat biztosan találsz a közelben egy nudista strandot.

Én meg nem bírom elviselni a bugyit mégse rohangálok a strandon vagy máshol nélküle. Amúgy meg szerintem ezek a dolgok jobb esetben csak a párodra kéne, hogy tartozzanak. Másokat tök fölösleges ilyen szituációval kellemetlen helyzetbe hozni, plusz szerintem nem családbarát tartalom. Személy szerint nem akarom, hogy az én kislányom ezt a példát lássa.

Nőként így gondolkozni…

2022. nov. 17. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
26%
Így van, gyönyörű végszó!
2022. nov. 17. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
44%
28. Egyetértem. Nemet túristák votlak mindig melltartó nélkül a Balatonon, jesszus. Nem akartam ennyiféle mellett látni kislányként
2022. nov. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!