Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női mellbimbó miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női mellbimbó miért ennyire tabu? A férfiak meztelen felsőtesttel strandolhatnak, mi nők miért nem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 21:16
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
72%
Nyugodtan strandolhatsz úgy, csak ne csodálkozz, ha megbámulnak. Elsődleges nemi jelleg, a legtöbb nő nem szereti, ha olyan látja, akit ők nem szeretnének, hogy lássa. Gondolom ez is közre játszhat a dologban…
2022. nov. 16. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem túl van szexualizálva a női mellbimbó, igazából csak azért van ennyi erotikus töltete mert így van rejtegetve. Ha a nőknél is alap lenne a félmeztelenség, kis túlzással senki rá se bagózna.


F

2022. nov. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
45%
Engem nem zavar ha nem lóg, akkor strandolj nyugodtan úgy. :)
2022. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
73%
Nem a bimbot takarjak a nők sem.
2022. nov. 16. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 A kérdező kommentje:

Hát akkor én majd úgy fogok strandolni. :D

D kosaras amúgy, ha bámulnak akkor bámulnak, ez van

2022. nov. 16. 21:32
 6/38 anonim ***** válasza:
38%

Szerintem mert onnan esznek a babák, mert ha simogatva/nyalogatva van akkor élvez a nő.

A másik hogy a nő melle összességében is érzékeny és különleges testrész.

2022. nov. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:

#6

A férfi is élvezi némelyik, ha a bimbóját nyalják. Akkor most ők is takarják el?:D

2022. nov. 16. 21:34
 8/38 A kérdező kommentje:
Nem kell privatba irogatni, nem kuldok kepet senkinek!!!
2022. nov. 16. 21:35
 9/38 anonim ***** válasza:
64%

6. Vagyok megint.

Ahogy írtam, komplex a helyzet, mert a nő melléjez hasonló a férfi testén nincs.

Konkrétan a zsír mértéke, a bőr feszessége, a tej mirigyek miatti kerek formája.

2022. nov. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
34%
5. Csak ne strandolj úgy, ahol nem szabad. Amúgy nem a mellbimbót takarjuk, hanem hanem a mellünkre rakunk egy fedőréteget. Női mell egy elsődleges nemi jelleg, férfié nem
2022. nov. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!