Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A női mellbimbó miért ennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A női mellbimbó miért ennyire tabu? A férfiak meztelen felsőtesttel strandolhatnak, mi nők miért nem?

Figyelt kérdés

2022. nov. 16. 21:16
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:

#9

Attol meg felesleges lenne takarni szerintem. En nem is teszem mert hulyeseg. Nyilvan utcara nem megyek ugy, de strandon szerintem teljesen rendben van, ha nincs felso. :)

2022. nov. 16. 21:42
 12/38 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az enyém pont érzékeny, ha nyalják, ettől nem jut eszembe takargatni. Nem hiszem, hogy ez a lényeg. Az afrikai törzsekben kirakják a padlizsán mellüket a nők, ott ez nem tabu. Teljesen más a társadalmi felfogás itt a fejlett világban. Az egy privát testrész, ugyanúgy, mint a punci, meg én se járkálok lógó kolbásszal az utcán, csak mert engem nem zavar, ha látják. Sok nő olyan rövidgatyákban is jár, hogy kb mindegy lenne, ha csak egy tangát vesz fel, az is többet takarna, mégse nagyon szólja meg érte senki. Ugyanez egy férfin elég hülyén nézne ki azért valljuk be. Különbözőek vagyunk, ettől szép a két nem. El kell fogadni.
2022. nov. 16. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

#10

Balatonfureden vagy Balatonalmadiban is ugy fogok strandolni. Iden is voltam a balcsin 1x es akkor is ugy voltam :)

2022. nov. 16. 21:43
 14/38 A kérdező kommentje:

12

Szerintem strandon teljesen rendben van, ha nem takarjak el a nok.

2022. nov. 16. 21:45
 15/38 anonim ***** válasza:
79%
10. Csinálj amit akarsz, de bizonyos strandokon van dresscode. S oda nem mehetsz felső nélkül.
2022. nov. 16. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegy mit csinálsz, legfeljebb okozol pár jó percet minden pasinak és pár képet csinálnak róla maguknak.

A 12. Szerinti társadalmi megegyezés dolog igaz lehet, neked ezt el kell fogadni, hogy attól hogy te így érzed, még a többségnek szexuális töltetű.

2022. nov. 16. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

14


Szerinted. És a többi nővel is megbeszélted? Tapasztalataim szerint nem sok van, aki mutogatná nyilvánosan önszántából.

2022. nov. 16. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Nem anelkul megyek be, hanem ott veszem le.
2022. nov. 16. 21:48
 19/38 A kérdező kommentje:

17

Nem erdekel a tobbi no.

2022. nov. 16. 21:49
 20/38 anonim ***** válasza:
78%
Persze mutogatná ... de akik képet kértek nem kapnak. Mert inakább nézzék majd meg élőben ezek szerint.
2022. nov. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!