Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvez el hamar a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el hamar a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy a pasim hamar elélvez. Előfordult hogy már az előjátéktól de inkább szex közben megy el hamar. Próbálja visszatartani de sokszor nem sikerül. A nagyobb problémám hogy ezután neki nem áll fel csak kb fél-1 óra múlva..

Persze megoldja hogy elmenjek máshogy de nem értem.. 20+ évesen miért nem megy a visszatartás? Én vagyok egyébként a második nő akivel lefeküdt szval nem annyira tapasztalt



2022. nov. 13. 22:24
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
93%
Igen 20-as, ezzel nem mondasz hülyeséget. De azért kb 20 percig érdemes kitartani néha. Hátha...
2022. nov. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 Mathus ***** válasza:
84%

a kérdésre: vegyetek szilikon péniszgyűrűt. kb. 1000 forint, 5-6x több ideig fogja bírni.

a hüvelyben az átlagos idő amit óvszer vagy más késleltető nélkül bírnak a férfiak az 5 perc.

2022. nov. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
92%

Átlagos idő 5 perc? Hol?! Középiskolában? 😂


Nem tudom milyen kutatás alapján mondod , de nagyon gyérnek tűnik

2022. nov. 14. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
59%
#23: Legközelebb stopperezd le. Szerintem még az 5 perc is sok.
2022. nov. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Stopperezzem le? Magamat vagy téged? Magamat már "stopperezzem", nem is egyszer 😉
2022. nov. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :) sok hasznosat olvastam..meg persze sok butaságot is de furcsa is lenne ha nem lennének! :D
2022. nov. 14. 15:58
 27/35 anonim ***** válasza:
81%
Igazság szerint biológiailag az a férfi működik jól, aki hamar elmegy. Evolúcióbiológiailag a minél rövidebb aktus az optimális, hisz a természetben nincs idő arra, hogy fél óráig töcsköljenek a párok, mert közben megeszi őket a tigris. 5 perc, vagy inkább 2-3, ami optimális ilyen szempontból.
2022. nov. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
38%
27-es: még soha az életben nem kellett szex közben tigrisektől tartanom, viszont rendszeresen szeretkezünk a barátnőmmel órákon át, úgy, hogy csak a végén jutunk el orgazmusig, egyszerűen azért, mert élvezzük. Ezek szerint evolúcióbiológiai szempontból buktam...
2022. nov. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Ezek szerint igen.
2022. nov. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
81%

#28: A többség nem bírja órákig, de még fél óráig sem. Sőt, a legtöbb nő sem bírja, ha a férfi 20 percnél tovább mutykolja. Nyilván meg lehet tanulni elnyújtani, de attól még evolúciós szempontból a rövid aktus a hasznosabb. Az ember csak kb 5-6 ezer éve él olyan környezetben, hogy nem kell állandóan a ragadozóktól tartania és nyugodtan el tud vonulni párosodni. Ez pedig evolúciós értelemben nagyon rövid idő, ami nem elég ahhoz, hogy számottevő változások alakuljanak ki.

Nem is beszélve arról, hogy hiába tudunk nyugodtan szexelni, a hosszú aktus nem jelent evolúciós előnyt, hiszen sem több, sem életképesebb utódokat nem jelent, így nincs evolúciós nyomás ami erre szelektálna.

2022. nov. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!