Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért élvez el hamar a párom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért élvez el hamar a párom?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az a problémám,hogy a pasim hamar elélvez. Előfordult hogy már az előjátéktól de inkább szex közben megy el hamar. Próbálja visszatartani de sokszor nem sikerül. A nagyobb problémám hogy ezután neki nem áll fel csak kb fél-1 óra múlva..

Persze megoldja hogy elmenjek máshogy de nem értem.. 20+ évesen miért nem megy a visszatartás? Én vagyok egyébként a második nő akivel lefeküdt szval nem annyira tapasztalt



2022. nov. 13. 22:24
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
7%
Azért ha 2 óra kell egy nő 3.orgazmusához, ott valami nem kerek... az úgy 20perc ha jól csinálod.
2022. nov. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell feltétlenül két óra, de a cél sosem az orgazmus, hanem az odavezeto út. Elozo voltam.
2022. nov. 13. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
79%
Akkor verd ki előtte vagy szopd le hogy tovább bírja ha màr ilyen ffiatlan...
2022. nov. 13. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
45%

Kedves kérdező!

Mégis, kb hány percre lenne szükséged (min-max), hogy a kellő előjáték után hüvelyi orgazmusod legyen? És ezt közben csuklós rásegitéssel éred el?


Ajánlom figyelmedbe ezt a kérdést és főleg a válaszokat. Hosszú de tanulságos végigolvasni


https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2022. nov. 14. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:

A megoldás kulcsa az önkontroll megtanulása - ezt te sajna nem tudod megtenni helyette. Max. annyit tehetsz hogy türelmes vagy, bátorítod, de nem kéred számon, nem okozol neki szorongást. Egy idő múlva meg eldöntöd hogy van-e fejlődés vagy sincs, jó-e, kielégítő-e így neked vagy sem. A konzekvenciát majd levonod magadnak.

Nem a tapasztalattól függ egyébként.

2022. nov. 14. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
0%
Gyógxszertérban kapható lidocain kenócs. Szex elott 30 perccel kenje be a farkanak az első harmadát. Aktus elott mossa le, mert te is elzsibbadsz . Teljes siker.
2022. nov. 14. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
68%
Lidokain kenőcstől nekem le is lankad, mert szart sem érzek és elmegy a hangulat is.
2022. nov. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 xKakashix ***** válasza:
100%
ezt elsősorban neki kell fejben lerendeznie, mivel már ő is tudja és valószínű ez van a fejében minden egyes alkalommal amikor szexeltek, hogy "basszus csak ne menjek el gyorsan".. tudom mert voltam ebben a cipőben anno és nagyon rossz érzés amikor nem megy, amíg benne lesz ez a stressz és nem tud eléggé ellazulni addig sajnos nem fog menni.. mivel tapasztalatlan még ez is közrejátszik, amit te tudsz tenni ezzel kapcsolatban, hogy próbálod őt ellazítani ahogy csak tudod, hogy ne gondolkozzon, kapcsoljon ki teljesen és légy türelmes vele, ha legközelebb gyorsan elmenne tudasd vele, hogy nincs miért szégyellnie magát és együtt "dolgoztok" ezen hogy tovább bírja.. hagyd hogy olyan pózban csinálja ahogy neki a legkényelmesebb, hagyd irányítani.. aztán ha ezek után sem lesz jobb még mindig ott van a magömléskésleltető, gumiból is lehet ilyet kapni ami belülről ilyennel van bevonva pl
2022. nov. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
90%
A késleltetős óvszer is sokat tud segíteni. Mi is alkalmazzuk néha, bár szerencsére a feleségem nagyon hamar el tud menni, szóval ha jól kinyalom, akkor egy 1-2 perces aktussal is orgazmusa lesz, annyit meg én is bírok.
2022. nov. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
70%
Nemtom az én tapasztalatom szerint az a nő, aki 10-15 perc alatt nem megy el, az sosem fog. Volt, hogy másfél órát dugtam a csajt, minden irányból, többféle ritmusban, technikával, stb. és semmi.
2022. nov. 14. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!