Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a srácnak aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a srácnak aki tetszik egy nagycsöcsű, dagibb barátnője volt ezelőtt. Én vékony vagyok és kismellű, tetszhetek neki ettől?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, ahogy mindig végigmér, amikor találkozunk. Mindig kedves és próbál vicceskedni, de kicsit elbizonytalanodtam

2022. nov. 11. 11:30
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
34%
Nekem is volt nagy csöcsű dagi csajom. Izgis volt kiptobálni milyen vele ez+az de....há mondjuk kiábránditó. Akármilyen aranyos meg nagyok a mellei,a testének látványa lankasztó volt.
2022. nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Simán tetszhetsz neki. Pl. a barátnőm egy magas, vékony lány, kicsi mellekkel. A férje megy mellmániás. Csomó duci nővel volt, akinek hatalmas mellei voltak. Így hozta, nem mindenki a külsőre megy.
2022. nov. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Jó a dinnye,de a batack édesebb.
2022. nov. 18. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

És amugy tetszel neki,vagy valami?

Tudja,hogy bejön neked?


Lehet hogy azóta meghomult!

Es lényegtelen vagy a számára,vagy nem a mellekre bukik,hanem a hájra akkor aztán mindegy mekkoràk a melleid,nem fogsz neki tetszeni.

2022. dec. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!