Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek tetszhetem neki?

Szerintetek tetszhetem neki?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel nem ismerjük egymást közelről, viszont nagyon sokszor látom.

Nekem nagyon tetszik és kíváncsi voltam, hogy ő foglalkozik e velem. Eleinte csak megnézett, az semmi extra nem volt, nyilván fiú, megnézi a lányokat. Ezután múltkor ismét elmentem előtte, de akkor már végig követett a szemével, a barátnőm látta. Egyébként normálisan voltam felöltözve, tehát valószínűleg nem ezért. Legutóbb pedig ismét megnézett, hátrafordult teljes testtel. Én ezután pedig úgy voltam vele, hogy felveszem vele a szemkontaktust, hátha... El is kaptam a tekintetét és egy pár másodpercig néztünk egymás szemébe és a barátnőm látta, hogy nagyon sokszor rám néz. Szerintetek?



2022. júl. 17. 11:40
 1/1 anonim válasza:
Elég valószínűnek tartom ezek alapján. Szerintem beszélj vele, mert úgy tűnik neki nincs hozzá elég bátorsága.
2022. júl. 17. 13:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!