Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kiderült, hogy a srácnak aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderült, hogy a srácnak aki tetszik egy nagycsöcsű, dagibb barátnője volt ezelőtt. Én vékony vagyok és kismellű, tetszhetek neki ettől?

Figyelt kérdés
Szoktam látni, ahogy mindig végigmér, amikor találkozunk. Mindig kedves és próbál vicceskedni, de kicsit elbizonytalanodtam

2022. nov. 11. 11:30
1 2 3
 11/24 Noren1989 ***** válasza:
71%

Kamukérdés.


De ha nem, àtjössz délutàn.


A vékony, kismellű nőket szeretem.

2022. nov. 11. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
42%

Figyelj, az a ti relációtokban dől el, hogy tetszel e neki.

Még kell próbálni kiugrasztani a nyuszit a bokorból... innen ezt képtelenség megmondani.

2022. nov. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

1) Egy nő nem csak 2 db mellből áll.

2) A pasi azzal hogy bejössz neki már jelezte hogy te is tetszel neki - ne helyette döntsd már el hogy kinek mi tetszik.

3) Ne szorongj feleslegesen, jelezz neki vissza mosollyal hogy vennéd az adást ha bepróbálkozna.

2022. nov. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 legion ***** válasza:
Mibol gondolod,hogy volt koztuk kebelszex?
2022. nov. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 A kérdező kommentje:

Azt nyilván nem tudom, hogy mi volt köztük, csak ez jelent meg a lelki szemeim előtt, amikor megláttam a csajt.

A többieknek köszi a biztató szavakat, csak kicsit meglepett a szitu

2022. nov. 11. 14:58
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
A kérdés megfogalmazásán azért gondolkoztam volna még egy darabig, mert ez így eléggé sértő!
2022. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
36%
#16 ez a baj hogy ma már minden sértő, mennyi jó dolog nem születhetett volna meg a világon, és mennyi nem fog ezek után, csak mert mindenki mindenben tud magának találni valami sértőt.
2022. nov. 11. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
44%
Kénytelen leszel megnöveszteni a cicidet.
2022. nov. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
69%
Nem az a sértő hogy valaki túlsúlyos, hanem a megfogalmazás, hogy "csöcs" meg hogy "dagi"...
2022. nov. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a kérdező megfogalmazása nem volt valami kifinomult, nőies, a dagi helyett lehetett volna az írni, telt.A nagy csöcsű meg lehetne nagy mellű.


Hozzáteszem, fordítva sem szeretem ha egy nő alakját úgy írjak le, hogy deszka, gebe, anorexiás, ha az vékony alkatú.


Lehet finoman is fogalmazni, ettől még nem lesz valaki kevésbé őszinte, csak kevésbé lesz sértő a nagy szókimondásával.

Bár tudom, most ez a “menő”, jól megmondani az “őszintét”.

2022. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!