Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka hogy egy adonisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka hogy egy adonisz pasi meg akar dugni egy csúnya nőt?

Figyelt kérdés

Egy izmos jóképű férfi bármikor találhat magának nőt

Miért kell neki egy csúnya kissé kövér nô?


2022. nov. 3. 10:07
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
A nők teljesen más szemmel nézik, máshogyan értékelik a nőtársaikat mint a férfiak. A nők a hibákat látják elsősorban egymásban, a férfiak meg a pozitívumokat látják meg elsőnek a nőkben. A nők az összképet nézik, a férfinak meg elég egyetlen dolog ami felkelti benne a vágyat, egy szép arc, két hatalmas természetes mell, egy kívánatos segg, és már nem is számít semmi más, be van indulva rá.
2022. nov. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
48%

Lustaságól. Egy jó nő, főleg ha még igényes is nem adja magát egyből. Meg akarja ismerni a pasit, elvárja, hogy udvaroljanak neki. Hiába jó a pasi, még így is lehet, hogy a végén kosarat kap.

Én is randiztam elsőre baromi jó pasinak gondolt srácokkal. Egy-két randi után kosaraztam ki nem egy "jó pasit", mert nem jöttek be. Volt amelyikkel semmi nem volt, volt akivel csókig jutottunk és éreztem, hogy nincs meg a kémia.

Egy önbizalomhiányos lány meg lehet repesve az örömtől adja oda magát első szóra a pasinak, mert azt hiszi végre megérkezett a hercege fehér lovon. Sokszor azért velük sem lehet ezt megjátszani. Akire több jó pasi rámozdul az valószínűleg már nem is olyan rossz nő.

2022. nov. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
48%

Ahogy #11 mondja.


Pl nekem a baráti társaságban volt egy tipikus szomszéd lány csaj. Farmer-pólóban járt, sportcipőben, nem sminkelt erősen, átlag haja volt, sportos alkata, nagyon szép, vidám mosolya, és közvetlen stílusa, jó humora. Az összes férfi a fél életét adta volna érte.



A nagyon megcsinált, smink-szoli-fodrász-legújabbdivat csajok meg folyton fikázták, és nem értették, hogy ezen a kis "szutykon" mit esznek a pasik. Hát például azt, hogy jó alakja volt, és nem kilónyi sminkkel, meg fodrásszal akarta eltűtetni a bőven meglévő felesleges kilókat (a kedvencem volt az a rész, mikor a kis melleket ekézték, pedig nyilván neki is nőtt volna bő egy kosárnyit, ha van rajta 25 kiló felesleg).

Ahogy a sótlan királylány stílust sem lehett pár epikus műkörömmel elfedni, amiről egyébként a pasik 99%-a azt gondolta, hogy ronda, de a csajok meg voltak győződve róla, hogy a férfiaknek ez kell, és amelyik nőnek nincs 10 centis karma, az nem is igényes, nem kell a férfiaknak

2022. nov. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Azért, mert szerinted csúnya, még nem biztos, hogy szerinte is. Valószínűleg más az ízlése. Nem tudom, miért olyan nehéz ezt bárkinek is elfogadni...
2022. nov. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

Csúnya, kissé kövér nőt írtál. Most nem tudom tényleg csúnya e, vagy a te ízlésed szerint minden husis nő az, míg neki, meg pont ez lehet akkor az ízlése.


Amúgy meg mert szimplán bejön neki vki, s attól, hogy ő adonisz még nem a tökéleted testű cicababákra bukik 🤷‍♀️

2022. nov. 3. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

15: tudod, hogy van ez a kövérség téma:


-- ha ÉN vagyok kövér: akkor az csak nőies, az igazi férfi nem játszik csontokkal, egyébként is csak nehezek a csontjaim, ilyen egy igazi nő, egyébként is maximum molett, semmi kövérség.


-- ha a VETÉLYTÁRSRÓL beszélek: az általában csak egy kicsit formásabb nőt jelent, ha nem látszanak ki a bordái, akkor már kövér, ha picit is sportosabb feneke van, akkor nagyseggű.



-- ha a VETÉLYTÁRS minden paraméterében vékonyabb, mint én, akkor meg k@rva.

2022. nov. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
Nekem is volt mar olyan szituaciom ahol masok altal a csaj csunyacska volt engemet meg eszmeletlenul vonzott es a csaj brutal szep volt es vonzottam atlagoskent. Evvab
2022. nov. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:

Hát ennek több oka lehet.


1: az a nő csak szerinted csúnya de a pasinak bejön.


2: a pasinak kissebségi komplexusa van és azt hiszi hogy neki ez jár


3: a nő felkinálja magát.

4: jó a nő személyisége és a pasinak ez kell.

2022. nov. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Ilyenkor a valódi kérdés sosem az, hogy miért akarja azt a nőt megdugni, hanem az, hogy miért nem a kérdezőt.


És a válasz mindig ugyanaz. Mert a másik csaj jobb nő. Teljesen mindegy, hogy milyen téren, lehet, hogy kinézetre, lehet, hogy sílusra, humorra, IQ-ra, szexuális téren, de jobb nő, mint te kérdező.


Ennyi

2022. nov. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 A kérdező kommentje:
Már bocsánat de ez a férfi engem akart szexre nincs 3. fél lol
2022. nov. 3. 16:34
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!