Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem tudnak a lányok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem tudnak a lányok belém szeretni, mert csúnya vagyok és nincs adonisz testem vagy mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés

Csak általánosban volt lány szerelmes belém, de az ugye nem ér, hisz buta gyerekek voltunk még, de azóta sem találtam egy lányt sem, aki őszintén tudott volna szeretni, max néha pár nekem nem tetsző lány rám írt, hogy helyesnek talál és kész, de ők is csak a külsőm miatt akartak meg azért, mert szinte egy fiúnak sem kellettek, szóval ha a ló nincs jó a szamár is alapon nyomultak rám, a ronda jófiúra.

Én meg már 4 lányba is voltam szerelmes, akik kb. le sem sz@rtak engem. :/


2013. jan. 4. 01:29
 1/4 anonim ***** válasza:

itt is ez van, csak én nem csúnya vagyok, hanem mindig rosszat fogok ki. lehet veled is ez a gond.


L

2013. jan. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hány éves vagy? s mit szeretsz csinálni? :D
2013. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

rosszul kommunikálsz,ha kommunikálsz egyáltalán,ezért nem vagy megismerhető számukra.

ha meg egy ilyen ló nincs szamár is jó csajt sem tudsz felszedni,legalább így télire,mert akkora úr vagy,hogy válogass,ahelyett hogy gyakorolnál,akár az élő párbeszédet,akkor meg ne is ácsíngózz 8-10 pontos muffedlikre.

beléd szeretni meg akkor fog egy csaj amúgy is ha elélvez veled.

nem a dumádért fog szeretni,meg nem a kinézetedért,hanem mert el tudod élveztetni,úgy megdugod.

2013. jan. 4. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ez a kérdés így kb. megválaszolhatatlan. Semmit nem írtál magadról. Kép nincsen rólad, így még azt sem lehet megállapítani, hogy valóban rém ronda vagy-e, vagy csak te magyarázod be magadnak, hogy csúnya vagy. A 4 lány, akikbe szerelmes voltál, ők is tudtak az érzéseidről? Tettél bármit is azért, hogy meghódítsd őket, vagy csak vártad, hogy majd egyszer becsöngetnek hozzád egy magányos délután és szerelmet vallanak neked? Gyanítom te sem a lelkükbe szerettél bele azoknak a lányoknak, hanem mert jól néztek ki. Így meg viszont, miért várod el, hogy ők csakis a belsődet nézzék.
2013. jan. 4. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!