Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Tényleg ekkora baj, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj, hogy osztálytársak vagyunk?!

Figyelt kérdés
Szóval: Van egy lány ,akivel osztálytársak vagyunk, és én beleszerettem totálisan, és ő is belém. De nem szeretne összejönni velem mert azt mondja ,hogy baj ha osztálytársak vagyunk, meg ,hogy kételyei vannak. Én erről azt gondolom,hogy ha szeretjük egymást akkor nem lehet baj, hogy osztálytársak vagyunk mert akkor együtt minden felmerülő problémát megtudunk oldani..Még azt is mondja hogy milesz 'utána' , meg 'gondolni kell a jövőre' ,ln megértem ezeket is persze, de miért kell már a nemlétező kapcsolat elején pesszimistáskodni? Eddig bárki akit megkérdeztem (3 ember) azt mondták, nekem van igazam ,hogy nem probléma ha osztálytársam. Ő azzal jön ,hogy majd elfelejtjük egymást ,meg majd elmúlnak az érzések, de ez lehetetlen mert szeretem!! Kétségbe esésemben írok ide, hogy megkérdezzem tőletek, hogy mi is a véleményetek erről a 'járjunk osztálytárssal dologról' ?

2013. jan. 2. 11:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Tudod: ezt hívják kifogásnak.

Lehet, hogy szeret... de annyira nem, hogy fel is vállaljon. A "menősége" fontosabb annál.

2013. jan. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
tök mindegy, mert úgy is csak egy gyerekes diákszerelem
2013. jan. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a csajnak van igaza. Még azt is hozzáfüzném, hogy az iskolában a tanulással foglalkozz, a párkapcsolatokat azon kivül intézd.
2013. jan. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
dugd meg aztán cső
2013. jan. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Itt nem a menőségről van szó. Hanem, hogy valóban kellemetlen egy esetleges szakítás után valakivel éveken keresztül nap mint nap jópofizni. És igen, tudod van az a mondás, hogy házi nyúlra nem lövünk...
2013. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van szerintem a lánynak...bárcsak össze sem jöttem volna az osztálytársammal.Még 2 évig láthatom minden nap.Nem kellemes.16L
2013. jan. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!