Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem jött össze, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jött össze, mert ekkora barom vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány , nagyon bejött, és azt vettem észre, én is neki, elkezdtünk találkozgatni, csók is volt...stb. De most utólag belátom, hogy cseszett bunkó voltam. Soha semmi ajándékot virágot nem vittem neki, amikor kajáltunk, hagytam, hogy a saját részét ő fizesse. Meg amikor beszélgettünk most így visszagondolva csak a saját magamat fényező egoista dumáimat toltam le. Úgy láttam , ez tetszik neki, mert jókat nevetett rajta, humort azt belecsempésztem. Valszeg az volt a baj, h le se szartam a csajt, mer egyszer csak eltűnt. És azóta sem lehet elérni, gondolom elege lett belőlem, pedig még csak le sem feküdtünk...Na tippek, hogy hol csesztem el, legközelebb min kéne változtatni?
2012. dec. 5. 13:14
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mégis honnan a fészkes fenéből tudjuk?
2012. dec. 5. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

"pedig még csak le sem feküdtünk..."

Jah,Az vagy.

2012. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Legközelebb szerintem törődj a lánnyal, aki tetszik. Szerintem csak azért nevetett csak, hogy ne tűnjön bunkónak, de nagyon megbántottad, az biztos.
2012. dec. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

marhabarom :DDD

Hogyhogy eltűnt? Nem tudsz írni neki, hogy mi van vele?

Szerintem ajándékot nem kell vinni, én legalábbis azt nem várom el.

Gondolom, akkor az volt a baja, hogy úgy érezte, hogy nem érdekel téged. Lehet, hogy többet kellett volna keresned.

2012. dec. 5. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Hát ennyi alapján egy tipikus unalmas hülyegyereknek tűnsz, szóval nem csodálom. Egy jó pasi mindig őszinte, figyelmes, nem játssza a menőgyereket, az érzéseit kimutatja kimondja, ahogy a félelmeit, gyengeségeit is... és sorolhatnám még mi kell egy nőnek ami a legtöbb pasiban manapság nincs meg mert azt hiszik ez ciki...
2012. dec. 5. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Itt az élő példa, hogy ez sem megoldás,hogy nem vagy egy negédes csicska lovergyrek, ekkor is bebukod. Szerintem csak szépen leépített, nem bírta pofád. Ha ajándékokkal halmozod el, aza baj,ha lószart se viszel neki akkor meg aza baj. Az nem baj,hogy magadat nyomtad neki, de hogy nem kérdezted őt magáról, így az jöhetett le neki, hogy a kutya nem kíváncsi őrá, bár lehet hogy túl kuka volt melletted, én untam volna az ilyen nőt. Ilyennel nem túl nagy szám beszélgetni, aki csak hallgat meg bóligat végig, én magamtól küldtem volna el a pecsába.

Nekem amúgy annyi az elvem, ha egy nő Hugh Jackmannel játsza le ugyanezt mint ami veled történt így, tuti nem fog lelépni, tök mindegy hogy áll egy randin hozzá, nem tetszettél neki eléggé, nem voltál neki tuti "partyarc" pénzügyileg sem valószínüleg.

2012. dec. 5. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
xD Én teljesen őszinte voltam vele, nem voltam belé szerelmes, csak tetszett. Úgy beszéltem vele, mint egy havercsajjal, és így is éreztem, (nem azért mert ciki vagy mi:D). Gondoltam egy jólműködő kölcsönösen előnyös barátság extrákkalt ki lehet hozni belőle, de most már mindegy. Mer én olyan lánnyal nem kezdek kapcsolatot akibe nem vagyok szerelmes, ezt az álszent túrbékolást (ami manapság nagy divat) nem igazán preferélom. Vannak olyan csajok akikkel összejöttünk már ilyen barátság extrákkalra és tök jól működött, ma is nagyon jókat beszélgetünk ha találkozunk. De én csak azzal leszek igazán kedves aki iránt úgy is érzek, ezért is nem játszottam ennek a csajnak a szerelmes férfit, h ágyba vihessem, mer az lenne az igazi pofátlanság.
2012. dec. 5. 13:38
 8/16 anonim ***** válasza:
Vagy azért nem jött össze, mert semmit nem vettél és nem fizettél neki, vagy azért, mert talált egy nálad jóképűbb pasit.
2012. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Csúúúnya-csúúúnya neked kellett volna mindent fizetni. Igaz egyenjogúság, kvótázás, de itt persze neked kellett volna fizetni + bónusz felesleges és drága cuccok ajándékozgatása is.
2012. dec. 5. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Haha, nem hinném , hogy az lett volna a gond, hogy ne lennék elég nagy partyarc, talán túl nagy is az arcom, bevallom sokszor vissza is élek vele, h ilyen helyes kis pofikám van.:D

A pénztárcám meg épp elég vastag, meghívhattam volna simán, de nem tettem, mert komolyabban nem akartam tőle semmit.

2012. dec. 5. 13:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!