Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azért nem jött össze, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért nem jött össze, mert ekkora barom vagyok?

Figyelt kérdés
Volt egy lány , nagyon bejött, és azt vettem észre, én is neki, elkezdtünk találkozgatni, csók is volt...stb. De most utólag belátom, hogy cseszett bunkó voltam. Soha semmi ajándékot virágot nem vittem neki, amikor kajáltunk, hagytam, hogy a saját részét ő fizesse. Meg amikor beszélgettünk most így visszagondolva csak a saját magamat fényező egoista dumáimat toltam le. Úgy láttam , ez tetszik neki, mert jókat nevetett rajta, humort azt belecsempésztem. Valszeg az volt a baj, h le se szartam a csajt, mer egyszer csak eltűnt. És azóta sem lehet elérni, gondolom elege lett belőlem, pedig még csak le sem feküdtünk...Na tippek, hogy hol csesztem el, legközelebb min kéne változtatni?
2012. dec. 5. 13:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Látom már nekünk is nyomatod az egoista dumát :P

De ha nem is tetszett annyira a lány, akkor meg felesleges ezen pörögni, majd jön másik.

2012. dec. 5. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
hájó, csak ilyennel még nem találkoztam, aki csak úgy faképnél hagy, meglehetősen meglepett...
2012. dec. 5. 13:49
 13/16 anonim ***** válasza:
Azért látom az önbizalmad nem csappant meg :D
2012. dec. 5. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Hát kicsit paraszt vagy...
2012. dec. 8. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Nem kicsit, nagyon...
2012. dec. 8. 11:58
 16/16 anonim ***** válasza:

Arra jó ez a topikod,hogy meg vannak cáfolva a nagyon aranyaosra nevelt gánysrácok, hogy parasztsággal, nagyképű állítólagos baromsággal sem lehet ezek szerint nőt hódítani.

A kettő közt kéne tudni lenni, tehát olyan normális félének, de ez egyáltalán nem kis meló. Egyszerűen akkor meg túl nagy az esély a barátzónázásba kerülésnek, vagy az unalomba fulladásnak. TEhát igazából semmi sem jó nagyon, csak vannak akiknek szerencséjük van és összejön. Igazából nem lehet érteni, milyennek is kéne tehát lenni tökéletes receptként ahhoz,hogy se bunkó, se túl kedves,se unalmas középszer, se barátfeelinges ne legyél.

2012. dec. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!