Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van egy 6 éves lányom, aki...

Van egy 6 éves lányom, aki születése óta velem alszik, és 2 hónapja költöztem össze a jelenlegi párommal, és nem tudja elfogadni, mert azt mondja ekkora lánynak külön kell már aludnia, ez milyatt mindennapossak a vitáink, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Lincs hangulat van itthol,ti mit tennétek a helyemben,mert nem akarok kettőjük közt választani!
2010. júl. 26. 16:50
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
6 éves gyereknek a saját ágyában a helye....igaza van a párodnak.
2010. júl. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Tökéletesen igaza van a párodnak... 6 éves korban már nem a te ágyadban a helye...
2010. júl. 26. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint nem egészséges, hogy ennyi ideig veled aludt. A párodat maximálisan meg lehet érteni, hiszen ő veled akarja megosztani az ágyat, és nem veled ÉS a lányoddal. Ezen felül egyéb kellemetlenségeket is okozhat a lányod jelenléte (ha este szeretkeznétek, hogy oldjátok meg?)... Plusz a lányod egészséges fejlődésének sem tenne jót a hármasban alvás.
2010. júl. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt azelőtt kellett volna megoldani, mielőtt összeköltöztetek. Egy hatéves kislánynak nem feltétlenül egészséges együtt aludni egy vadidegn férfival, a szexuális életetek meg végképp nem rá tartozik. Jól elszúrtad, ha most kirakod a kicsit, az jogosan gyűlöli meg az új betolakodót, ugyanakkor tényleg alhatna már egyedül... Talán az a megoldás, hogy egylőr te mégy át aludni a kislányhoz és szépen, fokozatosan te mégy vissza a hálószobába. Először vele alszol gész éjjel, aztán hajnal felé már átmégy a párodhoz, később megvárod, míg a lányod elalszik és utána kiosonsz, végül eljuttok odáig, hogy már egyedül is el fog aludni. De ez hosszú menet lesz.
2010. júl. 26. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, bocsi a hibákért, valami gond van a bill-el.
2010. júl. 26. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
86%

Te korábban nem gondoltál arra, hogy majd egyszer lesz új párod, aki nyilván veled akar aludni, és nem a gyerekkel? Az én fiam még csak három éves lesz, viszont eddig megvolt az a szokása, hogy az éjszaka közepén átsétál az én ágyamba és ott alszik tovább. Mivel jómagam is egyedülálló vagyok, felmerült bennem, hogy ha egyszer lesz új párom, aki értelemszerűen fog majd olykor itt aludni, akkor ez gondot okozhat, nem lehet minden ilyen alkalommal másra bízni a gyereket, hiszen ha komoly a kapcsolat, úgyis együtt fogunk majd élni. Viszont azt sem akartam, hogy a gyerek azt érezze, kitúrják a helyéről. Ezért el is kezdtem leszoktatni, így, hogy még senki nincs a láthatáron, jobb ezt most. Mostmár az éjszakák többségét a saját ágyában alussza végig.


A párodnak tökéletesen igaza van, mondjuk tény, hogy nevelni a te dolgod, neked kell dönteni, csak aztán könnyen meglehet, hogy ha te ehhez ragaszkodsz, akkor a párod meg azt mondja, hogy neki ez így nem megy. És ez érthető is lenne.

2010. júl. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyatt??? Úristen, mik vannak...

Egyébként egy 6 éves gyerek tényleg aludjon a saját ágyában.

2010. júl. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ezt már 6 éve elrontottad!!
2010. júl. 27. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és azt hiszem igazatok van,próbálom átszoktatni külön ágyba de éjjel töbször felkel még ,és keres,úgy próbálom,hogy oda fekszek méllé,és mikort elalszik át megyek a páromhoz,de így is 2-3-rom alkalommal átjön értem,nem gondoltam végig a dolgokat és most nagyon nehéz,és sajnálom mikor sír értem,abban bízom,hogy hamar túl leszünk ezen a dolgon!
2010. júl. 27. 10:07
 10/14 A kérdező kommentje:
Azért voltam vele ilyen engedékeny,hogy velem aludjon,mert sokat sírt az apukája után akit 3 éve vesztettünk el,meghalt, és én pótolom neki az apát is, és féltem megtagadni,hogy velem aludjon,mert akkort úgy gondoltam,hogy szívtelen anya lennék!
2010. júl. 27. 10:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!