Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért lett ekkora divat ez az...

Miért lett ekkora divat ez az össze vissza matricázás az autókon?

Figyelt kérdés
valaki az egész hátulját valaki csak a jobb első sárvédőt már nem 1 autót láttam az utakon ami így fel volt matricázva ez most akkora divat vagy mi ?
2012. aug. 16. 01:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Milyen matricára gondolsz,mit ábrázolnak? A gagyiságnak nincsenek határai:)
2012. aug. 16. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


most kivételesen nem a sárkányos + a lángmintára gondolok amit ha feltesz az ember + 10 Le a járgánynak

2012. aug. 16. 02:18
 3/11 anonim ***** válasza:

gondolom olcsóbb, mint 4 felni.


Én azon szoktam magamban mosolyogni, mikor meglátok valami olcsó, vagy régi kocsit, amin van valami kis költségvetésű tunning, mint pl. kék helyzetjelző, esetleg szemöldök, de azért, elöl-hátúl ott figyel a mit tudom én milyen tunning matrica:)

2012. aug. 16. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Úristen, ez mekkora üzlet! Az emberek azért fizetnek hogy reklámozzák a cégeket/márkákat :))
2012. aug. 16. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Divat... Ennyi...

Mindig vannak ilyen dolgok.

Egy időbe a rókafark volt divat az antennán ha emlékeztek. (meg a kindertojás) :D

Utána lett a lángminta.

Később a dupla csík (viper csík) a tetőn

Divatbajött a 80as 90es lévekbe a szélvédőcsík. (napcsík) mindenféle felirattal.. rá volt írva -LADA -SKODA stb emlékeztek?? :)

Na meg a műanyag hátsó naprács.. -olyat se látok mostanában már.

Utána az autó oldalán mindenféle vonalak nonfiguratív minták jelentek meg ez jött divatba.

Nah meg vele az alváz alatti színes neonfények meg színes izzók.. Fú de utálták ezt a sünök..

Volt olyan is emlékszem hogy a feketére festett motorháztető és tükrök is menők voltak.

Most meg ez.. Bár bevallom nekem még ez új.. ilyet nem láttam.

Ebbe bele kell törődni... :) Mindig lesznek ilyen dilik.

egyvalaki kitalálja vagy valami filmből ellesi az ötletet a többi meg majmolja.

Lesznek ennél még kutyább divatok is mire megvénülünk.

2012. aug. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

11:51

Istenem, de imádtam a hozzászólásod :))

2012. aug. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Még annyit..

Ez tudjátok honnan fakad???


A Versenyzők világából..

Akik teli vannak szponzorálva. :)

Csak itt fordítva van, nem neked fizetnek hanem te fizetsz a matricákért hogy reklámozod.. XD

Biztos tudatalattiban azt hiszi az autó tulaja hogy ő csuda jó versenyző úgy néz ki mintha támogatói lennének hihetetlen tehetségének kibontakozásához.

Csak az a baj a rendőr meg úgy néz az ilyen autókra hogy Úúúú...Ott a mai fogás!!... Na félreállítom Gyurma Gyurit ,mert ebbe a kocsiba nagy valószínűséggel találok valamit amibe jól beleköthetek.

2012. aug. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
eltakarja a rozsdát :-)
2012. aug. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

a divatot sosem lehet megmagyarázni. az csak jön és megy.

amúgy ezt a "stílust" stickerbombnak (matricabomba) hívják.

2012. aug. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

matrica bomba ilyet lehet kapni ? azt hittem hogy ezeket a matricákat külön-külön összeszedték valahonnan azt felragasztgatták össze vissza ,de ezek szerint nem :D

am kihagytad kedves ma 11:51 az utólag felragasztott króm csíkot + ami még volt mindenkinek kb 4 éve az a szilikonba öntött vagy mibe led szalag vagy csík vagy hogy hívták de am teljes volt a racsing listád :) mindenkinek köszönöm !

( lehet beszerzek én is ilyen matricát ,mert már rohad a küszöb lehet ezzel eltakarom és menő leszek )XD

2012. aug. 16. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!